Wspieramy Państwa w tworzeniu filtrów na mediach społecznościowych

Agencja tworzenia filtrów na Instagram, Snapchat czy Tiktok w Dubaj

Tworzymy filtry i efekty rozszerzonej rzeczywistości

Nasza agencja Filter Maker w Dubaju (UAE) specjalizujący się w tworzeniu filtrów Instagram, Snapchat, Tiktok pozwala markom w Zatoce Perskiej na tworzenie treści z zakresu rozszerzonej rzeczywistości na portalach społecznościowych. Tworzenie filtrów wymaga specjalistycznej wiedzy. Do filtrów Instagrama nasza agencja wykorzystuje Spark AR, oprogramowanie open source z grupy Meta, do tworzenia różnych doświadczeń z zakresu rozszerzonej rzeczywistości. W przypadku filtrów Snapchat nasza agencja w Dubaju korzysta z oprogramowania Lens Studio, natomiast w przypadku Tiktok korzystamy z oprogramowania Effect House. Jak rozumiecie, nie da się zduplikować Filtrów pomiędzy Instagramem, Snapchatem czy Tiktokiem lub nasza agencja musi zaczynać od zera.

Kontakt

Nasza agencja w Dubaju (ZEA) pracowała już z największymi markami w Zatoce Perskiej przy konkretnych aktywacjach.  Na przykład, pracowaliśmy z Redtag nad różnymi filtrami Instagrama. Wspieramy również Boss Bunny Games z siedzibą w Emiratach Arabskich w tworzeniu gier na Tiktok i Snapchat. Użytkownicy w krajach Zatoki Perskiej są największymi użytkownikami filtrów na Instagramie, Snapchacie i Tiktoku. Statystyki filtrów są bardzo wysokie, zwłaszcza liczba akcji.

Nasza agencja filtrów na Instagram, Snapchat i Tiktok ma limity w tworzeniu filtrów. Przykładowo na Instagramie filtr nie może być większy niż 4MB, na Snapchacie 8MB, a na Tiktok 8MB. Nie wahaj się wysłać do nas wiadomości poprzez formularz wyceny w celu potwierdzenia wykonalności projektu i ustalenia budżetu kampanii komunikacyjnej.

Filtry Popularna

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo mac do
logo-pizza-hut-min
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette