Tworzenie filtrów NFT na Instagram

Zbuduj swoją markę za pomocą filtrów NFT na Instagram.

Tworzymy twoje filtry NFT na Instagram

Dzięki naszej agencji Filter Maker możesz stworzyć swój filtr NFT na Instagram. Nasza agencja słucha Cię i towarzyszy Ci w realizacji Twojego efektu. Poznaj proces, który wprowadzamy w życie dla naszych klientów.

Nasze Wsparcie

1 – Twoje cele

Dyskutujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoje cele i briefy dotyczące filtra Instagram.

2 – Tworzenie

Tworzymy niezbędne aktywa i projekty zgodnie z Twoimi celami i oczekiwaniami.

3 – Publikacja

Po Twojej akceptacji, publikujemy filtr na Twoim koncie na Instagram.

4 – Debriefing

Na końcu kampanii analizujemy wyniki filtra Instagram, aby zaproponować jeszcze bardziej efektywną treść.

Kontakt

Filter Maker towarzyszy the wiodące marki i agencje na całym świecie w swoich celach komunikacyjnych poprzez stworzenie skutecznych filtrów NFT.

Instagram NFT są zintegrowane z siecią społeczną

To już oficjalne, od maja 2022 roku sieć społecznościowa dokonała oficjalnej integracji NFT na Instagramie. Kolekcje cyfrowe pozwolą Ci zaprezentować Twoje NFT w formie portfolio wszystkim Twoim subskrybentom. To jest korzyści dla marek którzy rozpoczęli realizację projektów NFT, ponieważ będą mogli zaprezentować je swojej społeczności i zwiększyć ich widoczność.

nft-sur-instagram-tag

Cechy Digital Collectibles

W nowej aktualizacji dostępne są 4 funkcje:

  • Podłączanie portfela cyfrowego : pozwala twórcom lub kolekcjonerom wybrać ze swojego portfolio te NFT, które chcą udostępnić na Instagramie
  • Udostępnij swoje Digital Collectibles : Gdy użytkownik opublikuje zdjęcie NFT na Instagramie, pojawi się błyszczący efekt i będzie mógł podać informacje na jego temat, takie jak opis.
  • Twórca i odbiorca zostaną automatycznie oznaczeni
  • Filtry NFT na Instagramie: Na Instagramie można również utworzyć filtr zawierający Twoje NFT. Dzięki temu użytkownicy mogą przenieść się do świata rzeczywistości rozszerzonej i zobaczyć NFT w bardziej realistyczny i metaverse sposób.
+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat

Filtry NFT na Instagram

Aby zaoferować pełną funkcjonalność, Instagram proponuje tworzenie filtrów NFT z opcją „Zobacz w AR”. Na początku możliwe będzie wyświetlanie NFT w trybie 2D, ale wkrótce możliwe będzie także 3D. Filtr NFT na Instagram pozwoli twórcom i kolekcjonerom dzielić się swoimi treściami w historiach. W ten sposób będzie można sprawić, że NFT, które są tylko wirtualne, staną się bardziej realne i namacalne.

digital-collectibles
filtres-nft-sur-instagram

Korzyści z zastosowania filtrów NFT na Instagram

  • Dostępność CLF : Poprzez filtry Instagram, będzie to okazja do odkrywania, dzielenia się i korzystania z NFT.
  • Widoczność twórców : Jak wyjaśniono powyżej, twórcy i kolekcjonerzy zostaną oznaczeni w poście. Dzięki temu kolekcjonerzy będą mogli łatwiej odnaleźć dzieła, które mogą ich zainteresować.
  • Nowy sposób na zbliżenie się marek do ich społeczności: NFT na Instagram i filtry NFT na Instagram pozwalają markom oferować społeczności różne i oryginalne treści. W ten sposób marki oferują wciągające doświadczenie.
  • Rzeczywistość rozszerzona jest dźwignią marketingową: AR stało się centralnym elementem strategii marki i sprawia, że NFT jest bardziej dostępne i zdemokratyzowane dla wszystkich
+ 30%
Zwiększona konwersja
5X
Więcej czasu na platformie
+ 20%
Interakcja z Twoimi treściami

FAQ

NFT to Nierozłączny Token reprezentujący wirtualne przedmioty, których jest tylko jeden właściciel. W ten sposób przy zakupie NFT otrzymuje się certyfikat własności, który uniemożliwia innym osobom korzystanie z tego NFT. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą strona poświęcona NFT.

Filtr NFT na Instagram to filtr, który rzutuje Twoje wirtualne NFT do realnego otoczenia. Pozwala zatem przyjrzeć się bliżej i konkretniej pracy z Instagram.

Web 3 to nowa wersja Internetu. Obejmuje ona NFT, metaverse i sztuczną inteligencję. Na razie ta nowa generacja nie jest jeszcze 100% rozwinięta, ale rozwija się bardzo szybko, zwłaszcza w zakresie NFT. Więcej informacji na temat Web 3 można znaleźć na stronie nasza strona dedykowana.

Oferowanie filtru NFT na Instagram, gdy jesteś marką, pozwala zwiększyć widoczność treści, które normalnie nie są dostępne w sieciach społecznościowych. Ponadto coraz więcej marek oferuje NFT, a uwidocznienie ich na Instagram pomaga w ich szybszej sprzedaży.

Filtry NFT na Instagram są nadal dostępne tylko w formacie 2D. Dlatego trudno jest zintegrować z filtrem NFT, który normalnie jest trójwymiarowy. Jednak nadal można utwórz filtr na Instagram NFT, ale nie będzie on bezpośrednio powiązany z portfelem NFT.

Jedyna różnica między nimi nie polega na wydajności filtra, ale na jego funkcjonalności. W rzeczywistości filtry NFT na Instagram są dostępne tylko w poście NFT. Dlatego tylko kolekcjoner i twórca mogą stosować filtr w opowiadaniu. Z drugiej strony, filtr na Instagram daje więcej możliwości twórczych, dzięki którym można stworzyć wyjątkowe, wciągające doświadczenie.

Na razie filtry NFT na Instagram nie są dostępne na Facebooku. Grupa Meta zaznaczyła jednak w swojej informacji prasowej, że Facebook wkrótce zaoferuje taką samą funkcję, ale jest ona jeszcze w fazie rozwoju.

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo mac do
logo-pizza-hut-min
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette