Opracuj strategia drive to store dzięki filtrom

Drive to store to cel, który można osiągnąć dzięki filtrom rozszerzonej rzeczywistości, oto dlaczego.

Jak przeprowadzić skuteczną kampanię drive to store z filtrem?

Kampania drive to store musi koniecznie rozpocząć się poza sklepem. Może zacząć się w magazynie, na billboardach lub w internecie. Filtry społecznościowe mogą stać się ważnymi dźwigniami, jeśli zdecydujesz się wykorzystać komunikację cyfrową do sprowadzenia konsumentów do swoich sklepów.

Co to jest napęd do przechowywania?

Napęd do strategii sklepowej jest po prostu faktemzachęcić wybranych odbiorców do odwiedzenia Twojego sklepu fizycznegoe w celu zakupu produktu. Istnieje kilka sposobów na wdrożenie strategii drive to store, ale wszystkie są już mocno eksploatowane przez większość marek i stają się coraz mniej skuteczne.

Dlatego też, aby wyróżnić się na tle konkurencji, należy pomyśleć nieszablonowo i zdecydować się na unikalna i oryginalna strategia i właśnie to oferuje rzeczywistość rozszerzona. Filtry spełniają różne cele, które chcesz osiągnąć dzięki strategii drive to store.

Kontakt

Przypadek użycia: Unibail

Brief : 

Celem filtru na Instagramie było wsparcie właścicieli restauracji po zjazdach. Celem było zachęcenie publiczności do przyjścia do centrów handlowych i konsumpcji w obecnych tam restauracjach. Tej strategii drive to store towarzyszyła nagroda, która miała zachęcić użytkowników do przyjścia do centrów. 

Zalecenia i produkcja : 

W bezpośredniej współpracy z Unibail-Rodamco-Westfield stworzyliśmy grę AR dostępną na zlecenie kilkunastu centrów handlowych. Mechanika filtra była zabawna, ale wciągająca. Trzeba było po prostu zebrać jak najwięcej jedzenia na planszy. Po zakończeniu gry użytkownik mógł przedstawić swój wynik w recepcji centrum handlowego, aby otrzymać zniżkę w różnych restauracjach.  

Do tej pory odnotowaliśmy ponad 20 000 użyć filtra na kontach ośrodków na Instagramie.

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat
Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette