TWORZENIE FILTRU FACEBOOKOWEGO W RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ

Opracowywanie aktywacji i treści marki we współpracy z naszą agencją/studiem zajmującym się filtrem Facebook

FACEBOOK

KOMUNIKOWANIE SIĘ Z DUŻĄ GRUPĄ ODBIORCÓW

Do komunikacji z potencjalnymi klientami wykorzystaj sieć społecznościową o największej liczbie odbiorców. Facebook ma obecnie ponad 2,25 mld użytkowników połączonych miesięcznie (MAU) i 1,47 miliarda dziennie (DAU). Jest to obecnie platforma komunikacji z szerokim gronem osób. Wszystkie grupy wiekowe są obecne na Facebooku, przy czym niektóre wyłączne celeZazwyczaj są to osoby powyżej 35 roku życia.

Filtry rzeczywistości rozszerzonej umieszczone na Facebooku można również udostępnić na platformie Instagram, a wkrótce także na Messengerze. Można je znaleźć w kategoria “opowiadanie na mobilnej wersji aplikacji Facebooka i sprawić, by Twoje treści były bardziej wciągające i atrakcyjne dla użytkowników.

WIĘCEJ ...
1 MILIARD WYŚWIETLEŃ NASZYCH FILTRÓW
500 FILTRÓW I EFEKTÓW STWORZONYCH DLA NASZYCH KLIENTÓW
40 MLN AKCJI W HISTORIACH

Zintegruj elementy 2D/3D na twarzach użytkowników oraz dodaj animacje i interakcje, aby filtr stał się wirusowy.

Modelowanie i teksturowanie produktów w 3D w celu zintegrowania ich z rzeczywistością rozszerzoną. Możemy dodawać informacje lub animacje w AR.

Dzięki rozpoznawaniu obrazów możemy ulepszyć i ożywić Twoje opakowania. Filtr Facebooka może być użyty do odblokowania urządzenia śledzącego obraz.

Możemy zintegrować gry z filtrami Facebooka. Interakcje będą dotyczyły ruchów głowy, ust, oczu.

5x

WIĘCEJ CZASU

do odkrywania treści w porównaniu z tradycyjnymi treściami

+30%

KONWERSJA

poprzez trójwymiarową wizualizację produktów w rzeczywistości rozszerzonej

+20%

INTERAKCJA

na temat treści AR na Instagram

Cheval_min
TREŚĆ MARKI

Stosuj filtr Instagrama do treści związanych z Twoją marką. Wirusowość efektów pozwoli Ci uzyskać reputacja i regularnie udzielać się w sieciach społecznościowych

cochon d'inde_min (1)
AKTYWACJA

Rzeczywistość rozszerzona na Instagram to treści, które możesz wykorzystać do konkretnych działań. Ustalenie strategii wprowadzenia filtra dostarcza ważnych informacji

chat dj
PROMOWAĆ WYDARZENIE

Zintegruj filtry instagram, aby promować swoje wydarzenia. Bez względu na to, czy chodzi o animację na miejscu, czy o zapowiedź wielkiego dnia, jest to treść, która idealnie pasuje

lemurien_min
URUCHOMIENIE PRODUKTU

Za pomocą filtra Instagram można promować wydarzenia lub produkty, np. tworząc trójwymiarową wizualizację produktu w środowisku przyszłego nabywcy

lionceau_min
TWORZENIE MARKI PRACODAWCY

Rozwijaj swoją markę pracodawcy za pomocą filtra Instagram. Jest to zawartość, która umożliwia animowanie zespołów wokół firmy, a nawet uzyskanie większego rozgłosu przy rekrutacji określonych profili

WSZECHSTRONNA WIEDZA SPECJALISTYCZNA

Nasz zakres wiedzy specjalistycznej obejmuje cała wiedza niezbędne do utworzenia filtra na Instagramie. Tworzymy elementy 2D i 3D zgodnie z wytycznymi naszych klientów, a następnie animujemy je w motion design. Do części post AR używamy programów Adobe, Blender, Cinema 4D, After Effect. W celu zaimportowania i animowania elementów w oprogramowaniu do edycji na Facebooku i Instagramie. To oprogramowanie jest Iskra AR. Ograniczenia oprogramowania są nieograniczone, ponieważ możemy kodować bezpośrednio w nim.

Jedyne ograniczenia techniczne, jakie możemy mieć, dotyczą rozmiaru pliku końcowego, który wynosi ograniczony do 4 MB.

WSPARCIE DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Wspieramy naszych klientów w dystrybucji filtrów na Facebooku. Zacznij od jasnego określenia celu, współtworzymy brief Współpracujemy z naszymi klientami, aby upewnić się, że filtr Instagrama jest zgodny z misją treści. Po zakończeniu produkcji towarzyszymy naszym klientom, aby filtr miał jak największą oglądalność.

Na przykład, wdrożyliśmy wezwania do działania w Kod QR w centrach handlowych połączonych z filtrami Facebooka do udziału w konkursy. Tworzyliśmy również kampanie wpływu dla niektórych projektów, a nawet strategii media płatne.

FACEBOOK DRUGA NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANA APLIKACJA

Z platformy tej najczęściej korzystają osoby w wieku 16-24 lata – 73,9% internautów.
Jest to druga najczęściej używana aplikacja mobilna! Ogromna szansa dla marek pragnących zyskać na widoczności

Warto wiedzieć: 

Jest to sieć o najwyższym średnim czasie użytkowania! Dzięki temu użytkownicy będą mieli więcej szans na zapoznanie się z Twoją treścią.

Potencjalna liczba odbiorców to 33 miliony użytkowników

96,1% korzysta z Facebooka za pośrednictwem swojego smartfona, z czego 61,9% to zdecydowana większość, która używa wyłącznie telefonu komórkowego! Wartość świadcząca o przydatności filtrów w tym zastosowaniu

FAQ

WSZYSTKO O TWORZENIU FILTRÓW NA FACEBOOKU

Filtr na Facebooku to efekt rzeczywistości rozszerzonej publikowany na koncie. Filtry te są dostępne podczas tworzenia historii, publikowania postów. Każdy może z nich korzystać za darmo.

Filtry na Facebook to elementy komunikacji, które umożliwiają tworzenie treści marki, konkretnych aktywacji bez oferowania tradycyjnych treści czy reklam, które zwykle odstraszają internautów.

Możliwości tworzenia filtrów na Facebooku są technicznie nieograniczone. Różnica w przypadku filtrów Instagram polega na możliwości śledzenia ręki. Jedynym ograniczeniem wprowadzonym przez Facebook jest rozmiar ostatecznego pliku. Nie może ona przekraczać 4 MB, aby można ją było załadować na maksymalnie kilku smartfonach.

Czas potrzebny na stworzenie filtra zależy od briefu opracowanego wspólnie z klientem. W przypadku najprostszych efektów trwa to zwykle 2-3 tygodnie, z tym że tam i z powrotem. W przypadku większych projektów może to trwać nawet do 3 miesięcy. Należy również wziąć pod uwagę czas moderacji przez zespoły Facebooka, który wynosi od 2 do 10 dni.

Statystyki są dostępne w witrynie Spark AR Hub. Dane te obejmują liczbę wyświetleń (liczbę wyświetleń filtra na ekranie), nagrań (liczbę nagrań efektu), pobrań (liczbę pobrań treści na telefon) oraz udostępnień (liczbę udostępnień efektu przez użytkowników). Obecnie dostępne są niektóre informacje o odbiorcach, takie jak wiek, płeć i lokalizacja.

Jest to narzędzie Facebook służące do tworzenia filtrów rzeczywistości rozszerzonej dla serwisów Instagram i Facebook.

Jest to platforma oferowana przez Facebooka do zarządzania filtrami i analizowania statystyk związanych z różnymi filtrami.

Zespoły moderacyjne Facebook potrzebują od 2 do 10 dni, aby dodać efekty do konta. Niepotwierdzone informacje mówią, że trwa to raczej 2-3 dni.

Aby dodać filtr do swojego konta na Facebook, wystarczy przejść przez Spark AR Hub. Podczas współpracy z naszymi klientami importujemy efekty bezpośrednio dla nich jako AR Manager.

logo de netflix - client de Filter Maker
logo mac do
logo_fitness_park-client
Banque-postale-logo-client
Ford-logo-client
Unibail-Rodamco-Westfield-logo-client
Marionaud-logo-client
La-voix-du-nord-logo-client
Liligo-logo-client
Logo-subway-client
Logo-starbuckes-client
subway-logo-client
payot-logo-client
logo-indian-motor-client
chronodrive-logo-client
logo foodcheri