Pomagamy Ci w Tworzeniu filtrów / soczewek Snapchat

Rozwijaj aktywacje i twój brand content dzięki naszemu agencji/studio filtrów Snapchat

Tworzymy Twoje Soczewki Snapchat w Rozszerzonej Rzeczywistości

Z naszą agencją Filter Maker możesz stworzyć filtr Snapchat, który odzwierciedla Twoją markę. Nasza agencja słucha Cię i wspiera Cię w tworzeniu efektu. Odkryj proces, który wprowadzamy dla naszych klientów.

Nasze Wsparcie

1 – Ustalanie celów
Będziemy rozmawiać z Tobą, aby określić Twoje cele i wymagania dotyczące filtru na Snapchatie.

2 – Proces tworzenia
Nasze zespoły tworzą niezbędne zasoby i projekty zgodnie z Twoimi celami, strategią cyfrową i wizerunkiem marki.

3 – Uruchomienie filtra
Po Twojej akceptacji opublikujemy Twój filtr na Twoim koncie Snapchat.

4 – Podsumowanie
Na zakończenie kampanii analizujemy wyniki Twojej soczewki, aby zaproponować Ci jeszcze bardziej skuteczne treści.

Kontakt

Oficjalny partner Snapchat

Filter Maker jest częścią Snap Lens Network, które łączy agencje z całego świata. Ta sieć umożliwia firmom, które chcą tworzyć kampanie reklamowe, kontakt z ekspertami. Jako członek tej grupy spełniamy wymagane przez Snapchat um iejętności do tworzenia pełnych doznań (Snapchat Lens, Kampanie Pełnego Doznania…).

filtre-snapchat-agence-partenaire

Filter Maker wspiera największe marki i agencje na całym świecie w realizacji celów komunikacyjnych poprzez tworzenie wydajnych soczewek Snapchat.

Snapchat: najlepsza aplikacja do dotarcia do millenialsów dla reklamodawców.

Snapchat stał się jedną z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. Tylko we Francji prawie 22 miliony użytkowników korzysta z Snapchat każdego miesiąca (MAU). Najbardziej zauważalną grupą docelową na Snapchat są młodzi ludzie, którzy obecnie określani są mianem millenialsów. Około 48% użytkowników aplikacji mobilnej ma między 13 a 24 lat.

Niektóre grupy docelowe na Snapchatie są nawet ekskluzywne dla tej aplikacji, co oznacza, że nie są obecne na innych portalach społecznościowych. Średnie korzystanie z Snapchata (częstotliwość) jest niezwykle istotne, a średnia liczba codziennych aktywnych otwarć (DAU) wynosi 30. Marki zdołały się wywijać na tej aplikacji, szczególnie w przypadku „lenses” (filtrów/efektów), gdzie polityka moderacji jest prostsza niż na Facebooku, a rozprzestrzenianie się treści jest większe niż na innych portalach społecznościowych.

Filtry Popularna

logo-client-filtre-reseau-sociaux-ibsa-derma

Wbudowanie elementów 2D/3D na twarzy użytkowników i dodanie animacji oraz interakcji, aby stworzyć wirusowy filtr na Snapchatie.

logo dkny

Dzięki algorytmowi filtry mogą wyświetlać elementy w losowy sposób. Ten obiektyw Snapchat pozwala na prezentowanie coraz bardziej oryginalnych treści.

logo des galeries lafayette

Modelujemy i teksturować produkty w technologii 3D, aby zintegrować je w rzeczywistości rozszerzonej. Możemy dodać animacje w AR.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-scott

Dzięki rozpoznawaniu obrazów możemy poprawić i animować opakowania. Filtr Snap umożliwia odblokowanie rozpoznawania obrazów.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-subway

Możemy zintegrować gry w rzeczywistości rozszerzonej na linii Snapchat. Interakcje będą odbywać się za pomocą ruchów głowy, ust, oczu itp.

Różne cele

Treść Marki

Wykorzystaj filtr Snapchat do wyzwań związanych z treściami marki. Wiralność efektów pomoże Ci zdobyć widoczność i utrzymać regularną obecność w mediach społecznościowych. Zaproponuj użytkownikom możliwość eksploracji świata Twojej marki.

Aktywacja

Rozszerzona rzeczywistość na Snapchat to potężny i wyróżniający się format treści. Opracowanie strategii dla wprowadzania filtrów pozwala uzyskać ważne informacje i zwiększyć widoczność wśród młodych odbiorców.

Wprowadzenie Produktu

Możesz promować swoje produkty za pomocą Soczewek Snapchat, na przykład umożliwiając wizualizację produktów w 3D (przymiarkę) w otoczeniu potencjalnego klienta. Przymiarka to istotny element twojej strategii cyfrowej, który pozwala na szybkie generowanie leadów.

Promocja Wydarzenia

Zintegruj filtry Snapchat, aby promować swoje wydarzenia. Bez względu na to, czy chodzi o animację na miejscu, czy o budowanie oczekiwań na wielki dzień, ten rodzaj treści doskonale się nadaje. Dzięki tego rodzaju kampaniom marketingowym reklamodawcy mogą zwiększyć swoje wskaźniki konwersji i zyskać wiarygodność na portalach społecznościowych. 

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat

Filtr Snapchat, Snap Camera

Projektujemy filtry Snapchat wewnętrznie od A do Z. Od tworzenia i modelowania elementów 2D lub 3D do implementacji i animacji w oprogramowaniu AR Snapchat, Lens Studio. Efekty na Snapchat pozwalają nam dotrzeć do dość młodej populacji oraz skorzystać z jednego z najlepszych algorytmów AR.

Teraz, dzięki aplikacji Snap Camera, dostępnej na PC i Macu, możemy tworzyć doświadczenia rozszerzonej rzeczywistości na komputerze. Bez względu na to, czy chodzi o animację witryny sklepowej czy ulepszenie wideokonferencji.

Wspieramy naszych klientów na wczesnym etapie usługi filtrowania Snapchat, oferując treści, które są zgodne z celami ich marki. Dodatkowo, pomagamy również naszym klientom w dystrybucji obiektywów Snapchat.

Komunikacja z nowym pokoleniem

Snapchat, aplikacja stworzona w 2011 roku, umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości, zdjęć i filmów, które natychmiast znikają (historie). Później zespół Snapchat dodał funkcję filtrów, umożliwiających wysyłanie zdjęć i filmów w rzeczywistości rozszerzonej. Grupa docelowa Snapchat jest dość młoda: 13-24 lata, a filtry Snapchat często są zabawnymi animacjami.

Lens Studio (oprogramowanie do tworzenia) umożliwia każdemu tworzenie własnych efektów. Marki skorzystały z tego zjawiska, aby komunikować się z tą grupą docelową. Zasięg tych efektów jest często wykładniczy.

Numer 1 wśród aplikacji do komunikacji wśród młodzieży.

We Francji na aplikacji przebywa codziennie 16 milionów użytkowników. Wśród osób w wieku 11-24 lat mały żółty duch reprezentuje sieć komunikatorów najczęściej używane do komunikacji. Obecność na tej aplikacji jest ważna, ponieważ wiele osób korzysta tylko z tego portalu społecznościowego :

 • 86% nie ma Twittera
 • 53% nie są na Facebooku
 • 38% nie mają równolegle konta na Instagramie

Popularna sieć, która w ciągu najbliższych dwóch lat spodziewa się mieć ponad 356 milionów użytkowników na całym świecie.

Sieć społecznościowa, która promuje rozszerzoną rzeczywistość.

Funkcje AR filtrów Snapchat są dziś bardzo zaawansowane. Niektóre funkcje są nawet wyłącznie dostępne na platformie.

Oprócz śledzenia twarzy, algorytmy Snapchat umożliwiają śledzenie rąk (Hand Tracker) i śledzenie stóp (Foot Tracker) do m.in. przymierzania butów. Ponadto, pewne funkcje pozwalają na rozpoznawanie psów, na przykład.

Nasza agencja wspiera Cię w tworzeniu efektów za pomocą Lens Studio (oprogramowania do tworzenia filtrów Snapchat) bez względu na złożoność.

+ 30%
Zwiększona konwersja
5X
Więcej czasu na platformie
+ 20%
Interakcja z Twoimi treściami

Dlaczego warto skorzystać z usług agencji przy tworzeniu filtrów na Snapchatie?

Filtry Snapchat stały się bardzo ważną treścią dla marek. Pozwalają zbliżyć się do młodszej grupy docelowej, która dużo korzysta z filtrów.

Jednak wiele marek już się na tym pozycjonowało i nie wystarczy już tylko opublikować filtru, aby stał się wirusowy. Dlatego przechodzenie przez agencję specjalizującą się w filtrach Snapchat stało się obowiązkowe, aby korzystać z ich porad i wiedzy eksperckiej.

Oprócz tego istnieją różne aktywacje, które odpowiadają różnym celom, które marka chciałaby osiągnąć. Dlatego agencja filtrów Snapchat może towarzyszyć i prowadzić Cię, aby osiągnąć różne liczby odsłon, zrzutów i udostępnień zgodnie z Twoimi celami.

Ponadto, tworzenie filtru Snapchat wymaga pewnej znajomości rzeczywistości rozszerzonej i specjalistycznego oprogramowania. Faktycznie, niektóre filtry są dość skomplikowane i wymagają również pracy wstępnej, aby stworzyć zasoby 2D i 3D, a także animacje i sekwencję filtru. Dlatego bardziej tradycyjna agencja mogłaby być ograniczona w tworzeniu filtrów Snapchat.

Wreszcie, skorzystanie z agencji filtrów Snapchat pozwala utrzymać kontakt z nimi przez cały projekt i nawet po opublikowaniu swojego filtra.

W Filter Maker, na przykład, regularnie wysyłamy sprawozdania z wszystkimi statystykami dotyczącymi wpływu filtra Snapchat. Wspieramy Cię w zrozumieniu tych danych i łączeniu ich z głównym celem.
W Filter Makerze współpracujemy z 75% naszych klientów na dłuższą metę. Rzadko zdarza się, aby nasza agencja tworzyła tylko jeden efekt rzeczywistości rozszerzonej dla marki. To dowodzi istotności naszej wiedzy eksperckiej w tworzeniu filtrów Snapchat

Jak wybrać agencję do stworzenia filtra na Snapchatie?

Każda agencja filtrów Snapchat jest inna. Faktycznie, każda z nich oferuje inną ekspertyzę, a oto kilka kryteriów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze:

Przeznaczony na filtr Snapchat budżet: Niektóre agencje mogą nie być zainteresowane pracą nad projektami, jeśli budżet jest zbyt mały ze względu na koszty wewnętrzne i płace.

Portfolio agencji: Niektóre filtry wymagają specjalistycznych umiejętności, w zależności od ich złożoności. Czasami warto zobaczyć filtry już stworzone przez agencję, aby mieć pewność, że będą w stanie skutecznie stworzyć filtr Snapchat i dostarczyć wysokiej jakości projekt zgodny z wymaganiami. W Filter Maker jest to nasza specjalność, ponieważ specjalizujemy się w tworzeniu filtrów Snapchat i współpracowaliśmy z największymi markami na świecie. Część naszych referencji znajdziesz w naszym portfolio.

Doświadczenie techniczne: Większość tradycyjnych agencji często zleca tworzenie filtrów Snapchat zewnętrznym podmiotom, ponieważ ich zespoły nie składają się z ekspertów w dziedzinie filtrów Snapchat. Nasza agencja natomiast współpracuje bezpośrednio z najlepszymi markami oraz agencjami w przypadku konkretnych kampanii.

Często Zadawane Pytania

Filtr Snapchat jest tworzony za pomocą oprogramowania o nazwie Lens Studio, udostępnionego przez Snapchat od kilku lat wszystkim twórcom treści. Aby stworzyć filtr Snapchat, musisz najpierw pobrać to oprogramowanie i zalogować się.

Następnym krokiem jest tworzenie zasobów (2D lub 3D), które muszą być kompatybilne z Lens Studio. Możesz skorzystać z pakietu Adobe, aby stworzyć elementy o wyższej jakości. Po zaprojektowaniu zasobów, musisz je zintegrować w Lens Studio i rozmieścić tak, jak chciałbyś je widzieć na ekranie. Jednym z najważniejszych kroków jest animacja zasobów, aby nadać dynamizmu twojemu filtrowi na Snapchat. Lens Studio oferuje wiele trackerów do tego celu, takich jak tracker ręki, tracker stopy, tracker głowy i wiele innych.

Gdy będziesz zadowolony, wystarczy opublikować go na Snapchatie! Aby poznać szczegółowe kroki, napisaliśmy mały przewodnik: Jak stworzyć filtr Snapchat?

Tworzenie filtra Snapchat wymaga dużego doświadczenia z oprogramowaniem, ponieważ jest dość skomplikowane do opanowania. Możesz po prostu skorzystać z agencji filtrów Snapchat!

Możesz znaleźć różne statystyki swojego filtru Snapchat na stronie my-lens.snapchat.com. Dzięki szczegółowej analizie dostępnej na stronie, możesz poznać statystyki demograficzne, geograficzne oraz dowiedzieć się więcej o używaniu swojego filtra Snapchat.

Więc są:

 • Wiek
 • Płeć
 • Kraj
 • Wrażenia
 • Wychwytuje
 • Akcje
 • Ulubione słowa kluczowe Twoich odbiorców
 • Ulubione (liczba zakładek w obiektywie)

Dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić badanie dotyczące swojej widowni i wyników swojej Lens bezpośrednio na stronie internetowej.

Aby stworzyć filtr Snapchat, najpierw musisz dobrze znać program Lens Studio, aby móc tworzyć dowolny filtr Snapchat. Ponadto, przed tym wszystkim, ważne jest opanowanie oprogramowania używanego do tworzenia zasobów, aby uzyskać doskonały wynik. Dlatego ważne jest opanowanie oprogramowania do projektowania 3D oraz oprogramowania do tworzenia treści 2D. Następnie konieczne jest posiadanie wiedzy na temat trendów Snapchat, aby mieć pewność, że Twój Lens nie okaże się niewypałem po opublikowaniu w aplikacji. To samo dotyczy efektów reklamowych, które można tworzyć na Snapchat; musisz umieć stworzyć szczegółową strategię kampanii, aby nie przegapić żadnego istotnego elementu i zapewnić, że efekt będzie wydajny.

Istnieje kilka sposobów na znalezienie swojego filtra Snapchat w aplikacji.

Gdy jesteś na Snapchat, możesz znaleźć filtr za pomocą opcji „Przeglądaj”, która znajduje się bezpośrednio w funkcjach aparatu.

Oprócz tej opcji, istnieje bank filtrów o nazwie „Explorer”, gdzie można znaleźć dziesiątki filtrów w trendzie specjalnie dla Ciebie zgodnie z Twoimi starymi Lenses używane z podglądem filtra Snapchat. W tej bibliotece znajdują się kategorie filtrów, które pozwolą Ci wyszukać efekt, który Ci odpowiada.

Ponadto, możesz również wpisać słowo kluczowe w pasku wyszukiwania tej biblioteki, aby dokładnie znaleźć filtr Snapchat, bez konieczności przewijania całej biblioteki. Z tej biblioteki możesz również śledzić twórców filtrów, którzy cię inspirują, aby szybko korzystać z ich wszystkich filtrów za pomocą aparatu.

Inny sposób na znalezienie filtra Snapchat to po prostu zeskanowanie Snapcode’a bezpośrednio z aparatu Snapchat.

Ostatnim sposobem na znalezienie filtra Snapchat jest wyszukiwanie Snapcamera dla filtra. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym oprogramowaniu stworzonym przez Snapchata, pisaliśmy artykuł na temat tego oprogramowania.
Chcesz poznać wszystkie szczegóły tej sprawy? Pomoże Ci w tym nasz artykuł „Gdzie znaleźć filtr do Snapchata”!

Efekt społecznościowy jest aktywowany w określonym obszarze i w określonym okresie roku. Efekty społecznościowe mogą być tworzone przez wszystkich za darmo, aby uczcić miejsce turystyczne, historyczne miejsce, okazję lub okres wakacyjny. Cechy socjalnej soczewki są dość ograniczone, aby dać wszystkim użytkownikom możliwość stworzenia dość prostego filtra.

Na Snapchat, masz możliwość sponsorowania swojego filtru, aby dotrzeć do szerszej publiczności. Efekt reklamowy nie jest uważany za Lens, ale za treść reklamową. Użytkownicy nie będą go więc mogli znaleźć w galerii efektów, ale będzie dostępny bezpośrednio z kamery Snapchat jako treść sponsorowana. Możesz skierować się do wybranej grupy odbiorców na podstawie cech demograficznych i geograficznych. Użytkownik może go używać przez 1 do 2 dni po jego aktywacji. Sponsoringowany Lens pozwala osiągnąć odpowiednią grupę docelową i zwiększyć wskaźnik zaangażowania w filtr Snapchat, co przekłada się na wyższą wydajność kampanii.

Das Veröffentlichen eines Filters auf Snapchat oder Instagram ist nicht dasselbe. Diese beiden sozialen Netzwerke bieten unterschiedliche Möglichkeiten, Augmented Reality zu nutzen. Es gibt daher viele verschiedene Funktionen, die Sie nicht auf Instagram und umgekehrt auf Snapchat finden werden.

Na przykład, oprogramowanie do tworzenia filtrów Snapchat umożliwia śledzenie całego ciała osoby i oferuje więc większe możliwości filtrowania niż Instagram. Oznacza to, że jeśli chcesz stworzyć bardziej kreatywny lub interaktywny filtr, możesz opublikować znacznie wyższej jakości filtr na Snapchacie. Na przykład, dzięki rozpoznawaniu stóp można bezpośrednio nałożyć na użytkownika trójwymiarowe buty lub aktywować animację, gdy użytkownik rusza stopą lub nogą.

Snapchat to sieć społecznościowa, która opiera się na wysyłaniu natychmiastowych zdjęć do kontaktów, dlatego używanie filtrów jest bardziej powszechne niż na Instagramie, a liczby to potwierdzają. Codziennie na Snapchat wysyłanych jest 500 milionów minut zdjęć i filmów w rzeczywistości rozszerzonej.

Ponadto Snapchat jest miejscem spotkań dla młodszych użytkowników. Dlatego naturalne jest, że marka, która skierowana jest do tej generacji, koncentruje się na filtrze Snapchat, a nie na filtrze Instagram, który przyciąga nieco starszą widownię. Gen Z i millenialsi również bardzo lubią filtry rozszerzonej rzeczywistości.

Lens studio to oprogramowanie do tworzenia filtrów rzeczywistości rozszerzonej dla Snapchata. W Lens Studio można stworzyć dowolny filtr i zaoferować użytkownikom wciągające doświadczenie, które przenosi ich do świata Twojej marki. Dowiedz się więcej o Lens Studio, zobacz nasz dedykowany artykuł!

Cena filtra Snapchat zależy od wielu czynników. Chodzi tu nie tylko o stworzenie filtru, ale również o zaprojektowanie wszystkich elementów graficznych i animacji, które tworzą efekt Snapchat. Dlatego trudno podać dokładny zakres cen, ponieważ filtr Snapchat może kosztować od 400£ do 20 000£. Aby dowiedzieć się więcej na temat cen, odwiedź naszą stronę Ceny i Taryfy!

Promowanie filtru Snapchat to promowanie nowego produktu. Fakt publikacji Lensa nie wystarcza do zapewnienia skutecznej komunikacji, ponieważ użytkownicy Snapchat muszą być świadomi tych informacji. Należy więc zaplanować historie lub nawet kampanie influencerów, aby o tym poinformować. Znajdź wszystkie informacje na temat różnych sposobów promowania filtra w mediach społecznościowych na naszej dedykowanej stronieAktywacje!

Podobnie jak w przypadku ceny filtra Snapchat, każdy projekt nie wymaga takiego samego czasu projektowania jak inny. Filtrowi, który wymaga integracji elementów graficznych 2D, zajmie mniej czasu na stworzenie soczewki niż filtr, który wymaga integracji elementów 3D. Ogólnie rzecz biorąc, od podpisania umowy do opublikowania filtra Snapchat należy przewidzieć co najmniej 1 miesiąc. Ponadto, aby Twój filtr został opublikowany, musi najpierw zostać zatwierdzony przez moderatorów Snapchata, co może zająć nieco więcej czasu niż przewidziano, jeśli filtr nie spełnia polityki Snapchata.

W praktyce można stworzyć praktycznie wszystko w Lens Studio. Snapchat oferuje wysoce wydajne treści rozszerzonej rzeczywistości, a kreatywność na tej platformie jest praktycznie nieograniczona. Jednak istnieją pewne ograniczenia techniczne, oto kilka z nich:

 • Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 8 MB, aby umożliwić odczyt i wykonanie filtru oraz animacji na wszystkich smartfonach.
 • Śledzenie konkretnych obiektów lub części ciała.
 • Unikaj integracji zbyt skomplikowanych animacji dla oprogramowania Lens Studio.

Aby zapewnić pewien szacunek dla każdego użytkownika na tej platformie społecznościowej, Snapchat wprowadził politykę dotyczącą tworzenia filtrów. W celu uniknięcia naruszenia prywatności lub problemów związanych z prawami własności intelektualnej, Snapchat wprowadził pewne ograniczenia. Oto kilka z nich:

 • Zakaz dodawania obrazów przedstawiających broń, narkotyki lub treści seksualne
 • Zakaz dodawania obrazów, filmów lub muzyki, do których nie posiadasz praw
 • Filtr może zostać usunięty, jeśli użytkownicy zgłoszą go jako nieodpowiedni

Efekt połączony, nazywany również Connected Lens, to filtr Snapchat, który umożliwia zaproszenie znajomych i kontaktów do współpracy podczas Efektu połączonego. Dzięki temu możesz rozmawiać, interakcjonować i grać z nimi za pomocą efektu.

Aby korzystać z połączonego efektu Lens, wystarczy zaprosić swoich przyjaciół do uruchomienia filtru i poczekać, aż dołączą do Ciebie. Lego stworzyło efekt społecznościowy na Snapchat, w którym można było budować samochody Lego z przyjaciółmi bezpośrednio w aplikacji. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, oto artykuł, który może Cię zainteresować: Lego współpracuje z Snapchatem, aby stworzyć połączony Lens

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette