Filtr animacji twarzy

Możemy wykonać Twoje filtry do animacji twarzy w rozszerzonej rzeczywistości dla największe sieci społecznościowe : TikTok / Instagram / Snapchat

Animacja twarzy

Wykorzystaj swoją społeczność jako ambasadorów

Filtry do animacji twarzy polega na dodawaniu i animowaniu elementów na twarzy użytkownika. Treści te możemy tworzyć na portalach społecznościowych TikTok, Instagram i Snapchat.

Aby zrobić zabawne animacje dopasowania okularów, animacje twarzy w rozszerzonej rzeczywistości są doskonałą treścią do wykonania Treści związane z marką lub konkretne działania. Możemy sprawić, że elementy będą oddziaływać na lub . wokół twarzy wraz z ruchem głowy, mruganiem oczu, otwieraniem ust…

Tego typu treści pozwalają na zaangażowanie użytkownika wokół świat swojej marki. Korzystając z efektu, użytkownicy będą ponownie dzielić się nim z własną społecznością. Mechanika zaangażowania i filtrów pozwala na organicznie wirusowe treści.

Kontakt

FAQ

Filtry rozszerzonej rzeczywistości Face Animation dodadzą i animują elementy 2D i 3D na twarzy użytkownika. Idealne do wzmocnienia strategii content marketingowej Twojej marki, filtry Face Animation zadowolą również użytkowników sieci społecznościowych Snapchat, Instagram i TikTok. 

Wysokiej wartości treści, filtry Face Animation są często wykorzystywane przez marki do realizacji strategii inbound marketingu i zwiększenia zawartości stron internetowych.

W kampanii content marketingowej na mediach społecznościowych marki wykorzystają filtry rozszerzonej rzeczywistości Face Animation, aby stworzyć wysokiej jakości treści, wygenerować większą widoczność, zwiększyć swój współczynnik konwersji, przyciągnąć i zatrzymać klientów. 

Jako użytkownik, może to być również wykorzystane do zdobycia świadomości wśród docelowej grupy odbiorców. Tworzenie treści medialnych pozwoli użytkownikowi wyróżnić się i stworzyć oryginalny rodzaj treści na portalach społecznościowych. 

Ogólnie rzecz biorąc, cena filtrów w sieciach społecznościowych (TikTok, Snapchat lub Instagram) zależy od różnych czynników, czasu trwania i złożoności projektu.

Ceny mogą się wahać od 1 780 do 88 960 złoty w zależności od rodzajów żądanych treści.

Filtry animacji twarzy są dostępne na każdej platformie mediów społecznościowych (Instagram, TikTok lub Snapchat). Są całkowicie darmowe i można je łatwo znaleźć, wykonując wyszukiwanie słów kluczowych w wyszukiwarkach sieci społecznościowych.

  • Snapchat: kliknij na Poznaj na dole po prawej stronie ekranu
  • TikTok: przejdź do Efekty w lewej dolnej części ekranu
  • Instagram: przeglądaj wszystkie efekty, aż dojdziesz do ostatniego i będziesz mógł szukać

W zależności od złożoności projektu, czas tworzenia może być różny. Jednak agencje pracują tak szybko, jak to tylko możliwe, aby wyprodukować odpowiednie treści, które spełnią strategię marek w zakresie treści cyfrowych.

Filtry Face Animation mogą być zaprojektowane przez agencje specjalizujące się w tworzeniu filtrów rzeczywistości rozszerzonej. Każdego roku więcej klientów korzysta z Filter Maker, aby pomóc im przyjąć dobrą strategię marketingową i zwiększyć zawartość cyfrową na swojej stronie internetowej.

Możliwe jest również samodzielne tworzenie filtrów za pomocą aplikacji takich jak Lens Studio, ale tego rodzaju oprogramowanie jest często skomplikowane w zrozumieniu, a tworzenie atrakcyjnych treści staje się trudne.

Filtry rzeczywistości rozszerzonej pozwalają na zintegrowanie elementów 2D i 3D z rzeczywistym otoczeniem użytkownika. Przykładowo, elementami 3D mogą być okulary, broda, kapelusz, biżuteria (piercing, naszyjnik, kolczyki itp.). Elementy 2D to treści wizualne z pytaniami, odpowiedziami, ramkami, ruchomymi aktywami….

Wiele innych treści może być dodanych zgodnie z Twoim życzeniem, wyspecjalizowane agencje dostosowują się, aby zapewnić elementy 3D i 2D, które chcesz.

+ 1 MILLIARD
D'impressions générées
+ 500 FILTRES
Créés pour des Marques
+ 40 MILLIONS
De partage dans des Stories
Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette