Przypadki użycia od naszych klientów

Dowiedz się, jak nasi klienci komunikują się z promować swoje filtry.

logo de subway

Z okazji 20-lecia istnienia we Francji, Subway rozpoczął dużą kampanię komunikacyjną obejmującą filtr zintegrowany z konkursem

Kategoria: filtr Instagram

logo-client-filtre-reseau-sociaux-yves-saint-laurent

Aby zwiększyć współczynnik konwersji na swojej kolekcji szminek, Yves Saint Laurent zintegrował filtr do przymierzania na Instagramie, aby przekonać użytkowników.

Kategoria: filtr Instagram

logo-client-filtre-reseau-sociaux-ufc

Podczas wspólnej kampanii Fitness Coach i UFC powstał filtr, który miał na celu uzyskanie widoczności i komunikację nowego partnerstwa.

Kategoria: filtr Instagram

Kontakt

logo-client-filtre-reseau-sociaux-castorama

Aby zaoferować wciągający katalog na Instagramie, Castorama oferuje kilka produktów w 3D, które można wirtualnie wypróbować dzięki funkcji przymierzania.

Kategoria: filtr Instagram

logo-client-filtre-reseau-sociaux-pizza-hut

Pizza Hut nawiązała współpracę z raperem Boshem w dniach 17 listopada – 17 grudnia 2021 roku, oferując pizzę z limitowanej edycji.

Kategoria: Web AR

logo-client-filtre-reseau-sociaux-shiba-social-club

W celu promocji swojej nowej kolekcji NFT, marka Shiba Social Club chciała prowadzić na niej komunikację poprzez integrację filtrów.

Kategoria: filtr Instagram

logo-client-filtre-reseau-sociaux-dkny

Aby zakończyć swoją kampanię 360 “Today I feel”, DKNY zdecydował się na integrację filtra Snapchat i filtra Instagram, aby dotrzeć do młodego targetu.

Kategoria: filtr Instagram & Snapchat

prisma-media-logo

Prisma Media w celu odmłodzenia marki postawiła na kampanię komunikacyjną łączącą physical i digital w swoim magazynie Ça m’intéresse.

Kategoria: filtr Instagram

logo de netflix - client de Filter Maker

Xilam Animation wprowadza na Netflix nowy serial animowany Karate Sheep. Do jego promocji wybrał filtr rozszerzonej rzeczywistości na TikTok.

Kategoria : Filtr TikTok

logo-walkie-talkie

Aby rzucić wyzwanie użytkownikom, Walkie Talkie wpadło na pomysł filtra ruletki na TikTok. Celem było również zaprezentowanie wielu motywów dostępnych w aplikacji.

Kategoria : Filtr TikTok