Gry w rozszerzonej rzeczywistości

Animuj swoją społeczność oferując jej filtry do gier z rozszerzoną rzeczywistością dostępne na TikTok / Instagram / Snapchat.

Filtry do gier AR

Zaoferuj swojej społeczności interaktywne animacje, tworząc wciągające i zabawne treści. Jest to możliwe dzięki filtrom rozszerzonej rzeczywistości dostępnym na portalach społecznościowych Snapchat, Instagram i TikTok.

Filtry do gier AR

Dla naszych klientów projektujemy animacje w postaci gier 2D lub 3D. Użytkownik będzie mógł wchodzić w interakcje z ruchami twarzy, otwieraniem ust czy mruganiem oczu. Filtr gry może mieć postać. Quizy, wyścigi itp.. Możemy sobie wyobrazić wszystko. 

Ta nowa forma interaktywnej zawartości pozwala użytkownikowi być na bieżąco z 20 razy większe zaangażowanie w efekt rozszerzonej rzeczywistości poruszając się przed kamerą smartfona. Filtry AR do gier dostępne są na TikTok, Instagramie i Snapchacie.

Gry można 100% dostosować do własnych potrzeb, więc marka może łatwo stworzyć grę, która będzie odzwierciedlać jej wizerunek, a użytkownicy będą rozpoznawać markę, nie widząc jej logo na ekranie.

Kontakt

Rzeczywistość rozszerzona rewolucjonizuje świat rozrywki i mediów społecznościowych, oferując nowe, wciągające doświadczenie w grach wideo. Filtry Instagram, Tiktok lub Snapchat to media marketingu treści, które pozwalają na tworzenie innowacyjnych i w pełni spersonalizowanych gier w rzeczywistości rozszerzonej, dla unikalnego doświadczenia w grach, będąc jednocześnie interaktywnym. Tworzenie gry w rozszerzonej rzeczywistości przy użyciu filtra na platformach takich jak Instagram, Tiktok lub Snapchat może oferować wiele korzyści.

Przede wszystkim filtry rozszerzonej rzeczywistości to świetny sposób na promocję marki, wzmocnienie strategii marketingowej i dotarcie do grupy docelowej. Gry w rozszerzonej rzeczywistości stworzone za pomocą filtrów Instagrama, Tiktok lub Snapchata mogą być dostosowane do Twojego logo i tożsamości marki, wzmacniając Twój wizerunek, a jednocześnie zapewniając zabawne i interaktywne doświadczenie w grach dla użytkowników i perspektyw.

Filtry rzeczywistości rozszerzonej mogą być również udostępniane na różnych interfejsach sieci społecznościowych za pośrednictwem wyjść, postów lub innych środków, co pozwala na szeroką dystrybucję Twojej marki. Te różne dźwignie są doskonałym sposobem na zwiększenie strategii cyfrowej poprzez różne treści w mediach społecznościowych.

Dodatkowo, gry AR oferują wciągające i angażujące doświadczenie w grze. Filtry Instagrama, Tiktok czy Snapchat pozwalają graczom zanurzyć się w urzekającym wirtualnym świecie. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z otoczeniem, grać we wciągające gry i odkrywać nowe produkty lub usługi w zabawny sposób, włączając produkty do świata rzeczywistego za pośrednictwem ekranu i aparatu.

Także gry AR  może być doskonałym sposobem na wysunięcie produktu na pierwszy plan w strategii content marketingowej. W istocie, po zabawie z danym produktem w świecie wirtualnym, użytkownicy mogą być stymulowani przyciskiem kupna i przeniesieni na stronę e-commerce, aby kupić dany produkt.

W skrócie, stworzenie gry w rozszerzonej rzeczywistości z wykorzystaniem filtra Instagrama, Tiktok lub Snapchata może zaoferować wiele korzyści, takich jak zwiększenie świadomości i e-reputacji, immersyjne i angażujące doświadczenie gry dla Twoich odbiorców i celów, a także przekaźnik akwizycji dla strony e-commerce Twojej marki. 

Włączenie tego typu efektu do swojej cyfrowej mieszanki marketingowej & strategii komunikacji jest również doskonałym sposobem na zatrzymanie typu perspektywy, do której być może nie dotarłeś za pośrednictwem tradycyjnego marketingu i innych kanałów, takich jak optymalizacja wyszukiwarek, strategia adwords lub klasyczna strategia treści z prostą linią redakcyjną.

Co więcej, mini-gry na filtrach są również bardzo dobrym sposobem na wygenerowanie przedłużonego kontaktu marki z nowymi klientami. Są więc doskonałym medium, aby mieć odpowiedni zwrot z inwestycji i zwiększony współczynnik konwersji, a wszystko to przy umieszczeniu lojalności w centrum strategii E marketingu.

Interaktywność

Gra AR ułatwia użytkownikowi znalezienie celu w proponowanym filtrze. Wymagający i zabawny aspekt gry sprawi, że Twoja społeczność będzie chciała bawić się z filtrem dłużej.

100% konfigurowalny

Filtry na portalach społecznościowych pozwalają na dużą swobodę twórczą. Dlatego można wymyślić grę dopasowaną do Twojej marki, aby wyróżnić się na tle konkurencji!

Zwiększ swój adres

Gra AR może stać się viralem, jeśli spełni oczekiwania Twojej społeczności.

Dłuższe użytkowanie

Użytkownik spędzi 5 razy więcej czasu na odkrywaniu treści w rozszerzonej rzeczywistości niż treści tradycyjnych. Zwiększa się to, jeśli jest to gra AR. 

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat

Często Zadawane Pytania

Wszystko da się zrobić! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, polityka sieci społecznych (bez przemocy, broni palnej, alkoholu itp…), a także maksymalny rozmiar pliku w zależności od wybranej sieci społecznej.

Stawki zależą od briefu dostarczonego przez klienta. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie swoich pomysłów za pośrednictwem formularza wyceny.

Rzeczywistość rozszerzona to technologia, która stale się rozwija. Oferuje ona firmom bardziej subtelny sposób wprowadzania użytkowników w świat marki. Bardziej zabawne i atrakcyjne niż tradycyjne treści, użytkownicy są bardziej skłonni do zabawy i łatwiej przekazują wizerunek Twojej marki.

Nasi eksperci potrafią stworzyć każdą grę AR. Wszystko zależy od Waszych pomysłów i ram czasowych na stworzenie. Może to być quiz, gra na reaktywność lub gra na szybkość.

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette