Nasza Usługi Tworzenie i dostarczanie treści w technologii Augmented Reality

Opracowanie aktywacji i treści marki z naszą agencją/studio Social Networking i Web AR

Różne media integrujące treści Augmented Reality

Sieci społeczne

Zintegruj swoje treści związane z rzeczywistością rozszerzoną z sieciami społecznościowymi. Możemy je wdrożyć na Facebook, Instagram lub Snapchat.

Web AR

Zaoferuj swoim klientom wciągające doświadczenie rzeczywistości rozszerzonej, integrując ją bezpośrednio za pomocą skryptu na swojej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.

Visio & Stream

W ramach rozwoju komunikacji wewnętrznej lub zewnętrznej, możemy stworzyć dostosowane do potrzeb narzędzia dla Twoich konferencji wideo i strumieni online.

Kontakt

Towarzyszymy ci do...

Wybierz swój efekt rozszerzonej rzeczywistości

Filtry w sieciach społecznościowych można podzielić na 4 rodzaje. Można jednak wykorzystać cechy każdego z typów filtrów, aby stworzyć filtr, który będzie pasował do celów i marki użytkownika.

Osiąganie celów

Rzeczywistość rozszerzona może być wykorzystywana do realizacji różnych celów marketingowych i komunikacyjnych. Przed przystąpieniem do tworzenia filtra należy najpierw określić cel tego efektu, aby nie proponować treści wciągających, które mogą nie spodobać się użytkownikom. Wybraliśmy 3 cele, które mogą Ci pomóc.

Aktywacja filtra

Jakość wykonania efektu jest tak samo ważna jak aktywacje użyte do promowania powiązanego z nim filtra. Istnieje wiele organicznych i nieorganicznych sztuczek, które pozwalają zwiększyć liczbę udostępnień efektu, ale także liczbę wyświetleń filtra. Nasza agencja pomaga klientom od A do Z, proponując media i powiązane plany komunikacyjne w celu generowania UGC i uzyskania maksymalnego organicznego wglądu. 

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat

Często Zadawane Pytania

Tworzymy i integrujemy treści rzeczywistości rozszerzonej na różnych platformach: portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat), stronach internetowych (konfigurator 3D umożliwiający w wersji mobilnej dostęp do rozwiązań AR bez konieczności pobierania aplikacji) oraz wideokonferencjach i streamingu online (Hangout, Zoom, Teams, Skype, Twitch).

Stawki zależą od briefu dostarczonego przez klienta. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesyłanie pomysłów za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Rzeczywistość rozszerzona to technologia, która stale się rozwija. Oferuje ona firmom bardziej subtelny sposób wprowadzania użytkowników w świat marki. Bardziej zabawne i atrakcyjne niż tradycyjne treści, użytkownicy są bardziej skłonni do zabawy i łatwiej przekazują wizerunek Twojej marki.

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette