Wideokonferencje i stream online: Tworzenie efektów rzeczywistości rozszerzonej

Tworzymy Twoje filtry i efekty w rzeczywistości rozszerzonej dla Wideokonferencje i transmisje online
Wideokonferencje

Zintegruj rzeczywistość rozszerzoną dla komunikacji wewnętrznej lub zewnętrznej. Dostępne na wszystkich platformach wideokonferencyjnych, takich jak np. Zoom, Hangout, Teams i Skype.

Strumień online

Wzmocnij swój strumień online, dodając trochę fantazji do swoich programów na żywo. Dostępne na wszystkie internetowe platformy streamingowe aby dać wciągające doświadczenie. szybko.

Wideokonferencje

Zintegrowanie treści rzeczywistości rozszerzonej w komunikacji wewnętrzne lub zewnętrzne.

Marka pracodawcy

Dzięki temu, że nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji treści rzeczywistości rozszerzonej, możemy zintegrować dowolne treści rzeczywistości rozszerzonej z Twoimi wideokonferencjami.

Wykorzystaj te treści do animowania spotkań, co pozwoli pracownikom na interakcję w zabawny sposób. Odnotowujemy wzrost liczby 20% na warsztatach oferowanych wewnętrznie przez markę.

Jest to również interesujące dla handlowców. Umożliwia im to wyświetlanie produktów w 3D za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. 

Kontakt

Włączenie filtrów rzeczywistości rozszerzonej do wideokonferencji ma dwa cele: 

Zapewnij pracownikom działu sprzedaży Wszechstronne wsparcie sprzedaży (wyróżnij się na tle konkurencji!)

Zintegruj treści AR dla swoich marka pracodawcy

Te filtry rzeczywistości rozszerzonej są dostępne we wszystkich narzędziach do wideokonferencji i sprawiają, że spotkanie staje się bardziej wciągające. Integracja ta jest możliwa dzięki bezpłatnemu i łatwemu w użyciu oprogramowaniu, które można pobrać w systemach Mac OS i Windows. 

Online Stream

Zintegrowanie treści rzeczywistości rozszerzonej na Twitch i Discord

Best Boost for Lives

Filter Maker wspiera studia gier wideo i firmy z branży rozrywkowej w dostarczaniu streamerom treści z zakresu rzeczywistości rozszerzonej związanych z tematyką ich oferty.

Na przykład można przekształcić głowę streamer przez postać z gry wideo.

Zasięg platform takich jak Twitch czy Discord jest niemal tak duży jak zasięg ważniejsze niż w kanałach telewizyjnych. Treści te mogą być przekazywane za pomocą influence (aby dotrzeć do dużych streamerów) lub za pomocą UGC, aby dotrzeć do wszystkich użytkowników.

+ 1 MILLIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat

Często Zadawane Pytania

W związku z kryzysem zdrowotnym wideokonferencje cieszą się większą popularnością niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy chodzi o komunikację wewnętrzną czy zewnętrzną, integracja rzeczywistość rozszerzona w wideokonferencjach pozwoli Ci na :

  • Zaoferuj wciągające narzędzie sprzedaży, które wyróżni Cię na tle konkurencji,
  • Zintegruj treści rzeczywistości rozszerzonej dla swojej marki pracodawcy.
  • Proposer un outil d’aide à la vente immersif qui vous démarquera de vos concurrents,
  • D’intégrer du contenu en réalité augmentée pour votre marque employeur.

Integrację treści AR podczas wideokonferencji umożliwia aplikacja Snap Camera. Jest to bezpłatne oprogramowanie oferowane przez Snapchat, dostępne w systemach Windows i Mac, niewymagające rejestracji. Snap Camera umożliwia nałożenie filtra na twarz bezpośrednio z kamery internetowej komputera.

  • Najpierw pobierz i zainstaluj na komputerze aplikację Snap Camera.

  • Po zainstalowaniu oprogramowania należy je otworzyć. Następnie zostanie wyświetlony podgląd na żywo kamery internetowej komputera.

  • Aby zastosować filtr rzeczywistości rozszerzonej w kamerze internetowej, wystarczy przejść do sekcji u dołu ekranu i wybrać odpowiedni filtr.

  • Tout d’abord, téléchargez et installez Snap Camera sur votre ordinateur.

  • Une fois le logiciel installé, ouvrez-le. Vous verrez alors un aperçu en direct de la webcam de votre ordinateur.

  • Enfin, pour appliquer un filtre en réalité augmentée à votre webcam, vous n’aurez plus qu’à vous rendre dans la section située en bas de l’écran afin de sélectionner le filtre de votre choix.

Treści oparte na rzeczywistości rozszerzonej w strumieniach internetowych to świetny sposób komunikacji dla marek, niezależnie od tego, czy prowadzą one kampanię, czy nie. To świetny sposób na nawiązanie kontaktu z klientami przy jednoczesnym promowaniu swojej marki lub produktów.

Są one zatem skierowane do marek lub firm, które chcą dotrzeć do odbiorców obecnych na Twitchu (głównie mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat). Rzeczywistość rozszerzona na strumieniach online jest szczególnie interesująca dla studiów gier wideo i marek, które szukają rozgłosu, aby uwieść influencera i jego społeczność.

Treści AR można osadzać na dowolnej platformie do transmisji strumieniowej online, takiej jak Twitch czy YouTube Live, o ile akceptują one wykorzystanie kamery internetowej komputera lub wymagają obecności oprogramowania do transmisji strumieniowej online, takiego jak OBS Studio.

Dzięki oprogramowaniu Snap Camera możliwe jest umieszczanie treści rzeczywistości rozszerzonej na platformach do transmisji strumieniowej online, takich jak Twitch. Transmisja strumieniowa w serwisie Twitch i na innych platformach wymaga użycia oprogramowania do transmisji strumieniowej na żywo. Najpopularniejszym z nich jest OBS Studio, które jest darmowym i otwartym oprogramowaniem dostępnym w systemach Windows, Mac i Linux.

Czynności związane z instalacją i zrozumieniem oprogramowania Snap Camera są identyczne z tymi, które zostały wyjaśnione w pytaniu

Aby dowiedzieć się, jak używać Snap Camera jako kamery internetowej w OBS Studio, przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik z objaśnieniami. Po wykonaniu tych czynności będzie można zintegrować filtr ze strumieniem online!

Mimo że rzeczywistość rozszerzona w wideokonferencjach i dostarczaniu treści online ma tę zaletę, że jest wciągająca i interaktywna, istnieją ograniczenia technologiczne związane z wykorzystywanym sprzętem i interfejsami, które ograniczają jej możliwości.

Rzeczywiście, rzeczywistość rozszerzona wymaga śledzenia, mapowania i mierzenia środowisk, w których się znajdujemy. Integracja treści AR wymaga zastosowania oprogramowania, które zrozumie i wykorzysta dane przekazywane przez aparat fotograficzny lub kamerę internetową.

Ponadto głównym ograniczeniem jest to, że filtr rzeczywistości rozszerzonej musi zostać opracowany, zanim będzie można go używać podczas wideokonferencji i transmisji online za pomocą oprogramowania Snap Camera.

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette