Informacje o Wytwórcy Filtrów

Ponieważ za Filter Makerem kryje się zespół ekspertów do projektowania swoich projektów.

W skrócie

Filter Maker to agencja komunikacyjna specjalizująca się w rzeczywistości rozszerzonej. Celem jest demokratyzacja wykorzystania tej technologii przez marki i użytkowników.

Mimo młodego wieku, Filter Maker pracował już nad kampaniami dla największych marek i realizował je. Wszystkie zespoły agencji dokładają wszelkich starań, aby wspierać swoich klientów – od stworzenia filtra po organizację emisji.

Kontakt

Współzałożyciele

Filter Maker powstał w wyniku projektu, który wymyślili Romain Cochard i Jean-Baptiste Manson.

Romain

CEO

Przez prawie 3 lata pracowałem w paryskim ekosystemie technologicznym, gdzie byłem odpowiedzialny za akcelerator BtoC w Wilco, największym akceleratorze startupów we Francji. Wraz z moim partnerem, Jeanem-Baptiste Mansonem, postanowiliśmy założyć agencję specjalizującą się w tworzeniu i dystrybucji treści z zakresu rzeczywistości rozszerzonej. Naszą ambicją jest towarzyszenie klientom poprzez AR w całym cyklu sprzedaży online.

Jean-Baptiste

AR Expert

Po studiach marketingowych zwróciłam się w stronę świata cyfrowego i nowych technologii. Pierwsza misja międzynarodowa utwierdziła mnie w tym wyborze i nadal rozwijałem swoje umiejętności w tej dziedzinie. Po kilku doświadczeniach z dużymi markami z branży motoryzacyjnej (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat) i technologicznej (Apple) postanowiłem wraz z Romainem rozpocząć pracę nad innowacyjnym projektem, który mógłby zmienić sposób, w jaki konsumujemy. W ten sposób narodził się Filter Maker z chęcią rozpowszechniania technologii i rzeczywistości rozszerzonej.

Zespoły

W celu zapewnienia jak najlepszej wiedzy fachowej i wsparcia, Filter Maker składa się z różnych zespołów.

Zespół ds. Sukcesu Klienta

Kierownicy ds. sukcesu klienta są odpowiedzialni za utrzymywanie kontaktu z klientami, odpowiadanie na ich pytania i towarzyszenie im w trakcie realizacji projektu.

Zespół kreatywny w Filter Maker

Zespół kreatywny składa się z ekspertów w dziedzinie tworzenia projektów rzeczywistości rozszerzonej. Są oni odpowiedzialni za wymyślanie, tworzenie projektu i funkcjonowanie filtrów.

Zespół Techniczny - Eksperci AR

To oni są geniuszami rzeczywistości rozszerzonej. Dbają o to, aby projekty były wykonane zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zespół zarządzający projektem

Zespół ten koordynuje pracę wszystkich pozostałych zespołów w celu dotrzymania terminów. Od początku do końca pilnują terminów, aby zrealizować projekt na czas.

Filter Maker recrute ! Si tu es passionné par la tech et que tu veux participer à la croissance de notre agence, fais un tour sur notre page dédiée pour voir les offres et postuler !

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette