Strona możliwości filtrów na portalach społecznościowych

Dowiedz się o różnych możliwościach filtrowania, które istnieją na sieci społecznościowe (filtr Instagram, Snapchat i TikTok).

6 kategorii filtrów

Filtry na portalach społecznościowych można podzielić na 6 typów. Możliwe jest jednak użycie właściwości każdego rodzaju filtra aby stworzyć filtr pasujący do Twoich celów i uniwersum Twojej marki. Jak widać możliwości filtrów jest kilka, a oto 6 z nich! 

Kontakt

logo-client-filtre-reseau-sociaux-fitness-park

Animacja twarzy

Oferuj interaktywną treść za pomocą animacji twarzy (elementów 2D i 3D). Dodaj animacje, które sprawią, że twój filtr stanie się wirusowy. Poprowadź użytkowników w podróż do twojego świata.

tictac logo

Filtr ruletkowy

Dzięki algorytmowi filtry TikToka mogą wyświetlać element w zupełnie losowy sposób. Ten filtr TikToka pozwala na jeszcze bardziej oryginalne i angażujące treści.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso

Wizualizacja 3D

Modelowanie i teksturowanie produktów w 3D w celu ich integracji w AR. Możemy dodać informacje lub animacje w AR. Przymierzenie jest bardzo ważnym narzędziem dla e-commerce’u.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-mystic-tan

Filtr piękności

Modelowanie i teksturowanie produktów w 3D w celu ich integracji w AR. Możemy dodać informacje lub animacje w AR. Przymierzenie jest bardzo ważnym narzędziem dla e-commerce’u.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-scott

Opakowanie wirtualne

Dzięki rozpoznawaniu obrazów możemy poprawić i animować opakowania. Filtry TikTok umożliwiają odblokowanie śledzenia obrazu, które zmieni atmosferę pokoju i go animuje.

logo-client-filtre-reseau-sociaux-prisma-media

Gry RR

Oferuj swojej społeczności zabawne i interesujące treści za pomocą gier RR! To doskonały sposób na łatwe zaangażowanie swoich obserwujących i dostarczenie oryginalnych treści.

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat
Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette