Filtr piękności

Zrób własny filtr upiększający na TikTok, Instagram i Snapchat dla twojej marki za pośrednictwem naszej agencji.

Filtr piękności

Zaproponuj filtr kosmetyczny, który będzie promował Twoją markę.

Filtry piękności, jak nazywają je Anglosasi, stały się koniecznością na portalach społecznościowych. Pozwalają użytkownikom w kilku machnięciach zmienić i zmodyfikować swój wygląd, bawiąc się cerą, makijażem czy nawet twarzą. Ale oferują również wiele możliwości dla marek, które mogą je wykorzystać do promocji swoich produktów o różnym zasięgu. Filtry piękności mogą być dostrojone i dostosowane do potrzeb wizerunku każdej marki, integrując ich logo lub podkreślając ich produkty poprzez wizualizację 3D lub aplikację produktów na twarzy użytkownika.

Filtry piękności to efekty, które modyfikują skórę, makijaż i kształty twarzy. Szeroko stosowane na portalach społecznościowych, filtry piękności oferują również korzyści dla marek, które je publikują. Rzeczywiście, dla marki kosmetycznej, która chce podkreślić jeden ze swoich produktów, filtr ten może stać się bardzo skuteczny. Filtr piękna może również zaoferować użytkownikom możliwość wypróbowania makijażu dzięki filtrowi, który dostosuje lokalizację makijażu na twarzy danej osoby. Jest to skuteczny sposób, aby Twój filtr stał się wirusowy i oferował treści, które spodobają się wielu użytkownikom.

Marki kosmetyczne mogą teraz oferować filtry, które pozwalają użytkownikom na wirtualne wypróbowanie makijażu oraz odkrywanie tekstur i odcieni produktów w czasie rzeczywistym. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie urody, która pozwala markom kosmetycznym wzmocnić swoją notoryczność, ale także dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wygenerować wsparcie konsumentów dzięki innowacyjnej cyfrowej kampanii marketingowej.

Kontakt

Korzyści wynikające z zastosowania filtrów upiększających

Filtry piękności są również bardzo popularne wśród użytkowników i influencerów, którzy mogą zwiększyć swoją kreatywność za pomocą tych narzędzi do edycji. Pozwalają one użytkownikom wymazać niedoskonałości i poprawić swój wygląd w taki sam sposób, jak produkty kosmetyczne, które można znaleźć w sklepie. Jednak filtry upiększające nie ograniczają się jedynie do zmiany wyglądu fizycznego.

Można je również wykorzystać do tworzenia humorystycznych i artystycznych efektów poprzez zabawę światłem, kolorymetrią czy teksturami. Użytkownicy & followersi mogą w ten sposób tworzyć oryginalne, atrakcyjne i zaskakujące treści, które prowokują interakcję ze strony swojej społeczności i ostatecznie zaangażowanie w postaci UGC (user generated content).

Filtry upiększające rewolucjonizują sposób, w jaki myślimy o naszym wyglądzie i wizerunku, i stały się prawdziwym fenomenem społecznym. Oferują nieskończone możliwości promowania swojego wizerunku za pomocą odpowiednich treści, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i zaoferują znaczący zasięg na różnych mediach społecznościowych.

Jest to medium, które “przemawia” do użytkowników, pozwalając Ci na tworzenie innowacyjnych i estetycznych treści. Posiadając tego typu doświadczenia z rozszerzoną rzeczywistością w swojej strategii marketingowej będziesz w stanie poprawić swoją widoczność i potencjalnie wpłynąć na sprzedaż po stronie e-commerce.

Z tego typu rozwiązania korzysta już wielu reklamodawców, jak choćby Yves Saint Laurent, który przeprowadził już tego typu kampanię z bardzo dobrym skutkiem. Zobacz naszą. Przypadek użycia YSL więcej informacji.

Jeśli chcesz wyróżnić się na portalach społecznościowych, wygenerować zaangażowanie, przyciągnąć uwagę odbiorców i wzmocnić swój wizerunek, nie wahaj się zwrócić do agencji specjalizującej się w tworzeniu filtrów Instagram, Snapchat i TikTok.

Jak włączyć do kampanii filtr na urodę?

Jako marka z branży kosmetycznej i urodowej, oferowanie doświadczeń w rozszerzonej rzeczywistości stanowi prawdziwą okazję do dotarcia do swoich odbiorców i nowych perspektyw za pomocą innej strategii cyfrowej i dźwigni.

Istnieje wiele sposobów na włączenie filtra upiększającego. Oto te, które dają najlepsze efekty.

Promowanie produktów do makijażu

Po pierwsze, użyj filtrów piękności do promowania produktów do makijażu: Filtry mogą być używane do prezentacji produktów do makijażu w zabawny i bardzo wizualny sposób. Użytkownicy mogą zobaczyć, jak produkty wyglądają na ich twarzy i zostać zainspirowani do ich zakupu, a nawet popchnąć ich do zakupu poprzez CTA (call to action). To może dać bardzo dobry zwrot z inwestycji.

Oferta tutoriali

Możliwe jest również oferowanie filtrów do “tutoriali”: Filtry mogą być używane, aby pomóc użytkownikom w nauce stosowania produktów kosmetycznych lub makijażu. Na przykład, filtry mogą pokazywać, jak nakładać produkty i dawać wskazówki, jak uzyskać profesjonalne rezultaty (jak efekt, który zaprojektowaliśmy dla Payot).

Wsparcie kampanii nowego produktu

Innym pomysłem jest stworzenie filtrów dla premier produktów. Użytkownicy mogą odkrywać produkty za pomocą filtrów przed lub w czasie premiery, aby wygenerować wzrost widoczności. Tego typu treści mogą być sponsorowane i przekazywane przez ambasadorów, takich jak influencerzy.

Zorganizuj konkurs

W ten sam sposób możesz zaoferować filtry do konkursów na portalach społecznościowych. Użytkownicy mogą używać filtrów, aby wziąć udział w konkursach i wygrać nagrody. Zwolennicy i inni użytkownicy zostaną zaproszeni do umieszczenia treści o Tobie w swoich kanałach informacyjnych, dając Ci ekspozycję na publiczność, do której jeszcze nie dotarłeś.

Aby pójść o krok dalej, możliwe jest tworzenie filtrów dla specjalnych promocji, takich jak oferty handlowe, prywatne wyprzedaże lub specjalne dni, takie jak Black Friday. Użytkownicy mogą następnie skorzystać z ofert poprzez użycie filtra. Na przykład może to być mini-gra, która odblokowuje dodatkową promocję poprzez filtr rzeczywistości rozszerzonej.

Stworzenie & przemyślenie tego typu kampanii komunikacji cyfrowej poprzez włączenie odpowiednich słów kluczowych pozwoli Ci stworzyć skuteczną strategię treści i dotrzeć do celu. Wszystkie te działania marketingowe pozwolą Ci również zatrzymać nowych klientów i dotrzeć do innego typu perspektywy. Dzięki spójnej linii redakcyjnej możesz również przyciągnąć więcej celów na swoją stronę internetową i zwiększyć współczynnik konwersji. Użytkownicy będą również spędzać więcej czasu na Twojej stronie, co może skłonić wyszukiwarki do lepszego pozycjonowania Cię w wynikach, a tym samym poprawić Twoje naturalne odniesienie.

+ 1 MILIARD
Wygenerowane Wyświetlenia
+ 500 FILTRÓW
Stworzone dla Marek
+ 40 MILIONÓW
Udostępnienia w Story na Snapchat
Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo mac do
logo-pizza-hut-min
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette