Wspieramy Państwa w tworzeniu filtrów na mediach społecznościowych

Agencja tworzenia filtrów na Instagram, Snapchat czy Tiktok w New York

Tworzymy filtry i efekty rozszerzonej rzeczywistości

Nasza agencja Filter Maker jest agencją tworzenie filtrów (lub Lens) na Instagramie, Snapchacie lub Tiktoku w Nowym Jorku. Wspieramy największe światowe marki w tworzeniu aktywacji w mediach społecznościowych. Niektóre z naszych prac można zobaczyć na naszym portfolio. Współpracowaliśmy z UFC, Mc Donalds, NHL, Starbuck’s i wieloma innymi. Nasze wsparcie obejmuje myślenie artystyczne, tworzenie elementów graficznych, integrację z rzeczywistością rozszerzoną (na Instagramie wykorzystujemy Spark AR, na Snapchacie tworzymy filtry z Lens Studio, a na Tiktoku z Effect House), publikację i raportowanie. Towarzyszymy wszystkim naszym klientom w Nowym Jorku (USA), aby zaproponować filtry na portalach społecznościowych, które będą najczęściej wykorzystywane.

Kontakt

Wystarczy poprosić o wycenę, aby poznać budżet dla swojego projektu. Zazwyczaj możemy stworzyć Twoje filtry w ciągu 1-2 tygodni, abyś mógł szybko zaoferować je swojej społeczności na portalach społecznościowych. Coraz więcej marek robi to w Nowym Jorku (USA). Dlaczego nie ty? To duży atut dla marek. Po opublikowaniu filtra możemy wysłać Ci wszystkie statystyki Twojego filtra na Instagramie, Snapchacie lub Tiktoku. Dzięki temu będziesz wiedział np. czy większość użytkowników jest w USA, czy też Twój filtr miał zasięg ogólnoświatowy (tak jest zazwyczaj).

Ponadto filtry na Instagramie, Snapchacie czy Tiktoku to jedyne treści w mediach społecznościowych, które generują UGC (User Generated Content). Czyli pozwalają użytkownikom na przywłaszczenie treści marki i udostępnianie ich w sieciach społecznościowych. W ten sposób użytkownicy stają się Twoimi mediami.

Filtry Popularna

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo mac do
logo-pizza-hut-min
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette