Walkie Talkie

Filtr ruletki Walkie Talkie na TikTok, aby rzucić wyzwanie użytkownikom

Cele: Podkreślenie wszystkich tematów oferowanych przez aplikację.

Po całkowitym odświeżeniu wyglądu i dodaniu nowych funkcji do aplikacji, Walkie Talkie chciało poinformować o tym swoich użytkowników na portalu społecznościowym TikTok. Aby podkreślić 30 tematów dyskusji, Walkie Talkie zwróciło się do naszej agencji o zaprojektowanie filtra ruletki w rozszerzonej rzeczywistości.

Krótki

Filtr oferuje użytkownikom wyzwanie: niech koło ruletki przewija się, aż zatrzyma się na losowym motywie i częstotliwości. Następnie użytkownik musi przejść do aplikacji i sfilmować to, co zasugerował filtr ruletki.

Kontakt

Aktywacje filtrów

Aby filtr był dostępny dla jak największej liczby osób, Walkie Talkie zdecydowało się uruchomić go na TikTok.

walkie talkie

Szeroki wybór częstotliwości

Z całkowitą liczbą 30 różnych częstotliwościWalkie Talkie chciało zaprezentować je wszystkie na jednej płycie. koło filtrujące w rzeczywistości rozszerzonej. Wynik jest jasny: współczynnik konwersji wzrósł wzrost o 30% a pierwsze trzy filmy w filtrze zostały obejrzano 11 000 razy

Filtr Walkie Talkie na TikTok

Tworzenie filtrów na TikTok pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców. młodszy, bardziej responsywny cel. W ten sposób Walkie Talkie zapewnia większą widoczność i lepszy zasięg. Wysokie wykorzystanie filtra ruletka na TikTok. W sumie ponad 150 filmów zostały wykonane przy użyciu tego filtra, a konto TikTok aplikacji zarobiło 3 000 subskrybentów.

walkie talkie
11K
Wrażenia
Liczba wyświetleń filtra (story, wideo, galeria efektów...).
150
Filmy
Liczba filmów opublikowanych w serwisie TikTok z filtrem rzeczywistości rozszerzonej.
30%
Konwersja
Zwiększony współczynnik konwersji (pobrań).
3m26s
Średni czas
Spędził czas na próbowaniu filtra.