Lego łączy siły ze Snapchatem, aby stworzyć Connected Lenses

Po soczewkach lokalnych, Snapchat oferuje soczewki połączone

Na corocznym Szczyt partnerów Snap Snapchat ogłosił szereg nowych funkcji dla rzeczywistości rozszerzonej, w tym Connected Lenses. Są to filtry, które pozwalają na interakcję z innymi użytkownikami Snapchatters. W pewnym sensie, dzięki rozszerzonej rzeczywistości, społeczność Snapchata będzie mogła przeżywać niesamowite doświadczenia z innymi osobami bezpośrednio w aplikacji.

Ta nowa funkcja pozwala wszystkim użytkownikom na wspólną zabawę, ale oferuje także korzyści dla marek. Ze względu na aspekt zabawy oraz fakt, że ludzie będą mogli wspólnie korzystać z obiektywu, soczewki połączone z pewnością zwiększą konwersję i zaangażowanie użytkowników.

Kontakt

Pierwsze Connected Lenses we współpracy z Lego

lego connected lenses tendances marketing digital

Nie jest to pierwszy materiał Lego wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną. Rzeczywiście, marka zabawek oferuje już oprogramowanie do tworzenia filmów opartych na rzeczywistości rozszerzonej. 

Connected Lens zaprezentowany przez Lego daje użytkownikom możliwość stworzenia samochodu razem z otaczającym go światem. Będą mogli wybrać części i kolory, z których będzie zbudowany samochód, oraz elementy, które go otaczają. Ta nowa funkcja pozwala użytkownikom przeżywać niesamowite doświadczenia wraz z innymi, łącząc kreatywność i zabawę. 

Partnerstwo między Snapchatem a Lego pozwala Snapchatowi zaprezentować jakość Connected Lenses, a Lego – zaoferować unikalne treści, które znacznie różnią się od innych dostępnych na rynku.

Tym samym Snapchat pozostaje najbardziej innowacyjną siecią społecznościową pod względem funkcje związane z rzeczywistością rozszerzoną. Mały duch udowadnia, że rzeczywistość rozszerzona może być korzystna dla marek, a innowacje w tej technologii nie ustaną.