Top 5 Filtry z Instagram i Snapchat, które warto wykorzystać na Wielkanoc

Filtry na Instagramie oraz Snapchat na Wielkanoc są liczne i czasami trudno jest się w nich odnaleźć i użyć tego filtra, który chcesz. Dlatego zrobiliśmy wybór 5 różnych filtrów wielkanocnych, które mogą Ci się spodobać!

1. Rituals - filtr na Instagram

Rituals to marka produktów dla ciała, ale także dla domu. W tym filtrze można odkryć opakowanie z limitowanej edycji sprzedawane specjalnie na okres wielkanocny.

Kontakt

2. Cacau Show - filtr na Instagram

Jest to brazylijski producent wysokiej klasy czekolady. Na Wielkanoc chciał zaoferować losowe wyświetlenie jednego ze swoich produktów. Następnie uruchamiana jest animacja, aby zanurzyć użytkownika w świecie tego produktu.

Filter Maker tworzy również takie randomy jak ten. Odkryj wszystkie nasze kreacje.

3. Easter Egg Challenge - Filtr Snapchat

Ten filtr Snapchat to gra AR oparta na słynnej grze w jajko i łyżkę. To świetne wyzwanie, które możesz zaproponować swoim znajomym i rodzinie w ramach rozrywkowego zajęcia.

Ten filtr został wykonany przez @instafilter

4. Easter Punny - Filtr Snapchat

Odkryj grę AR zaproponowaną przez By & Large, która przyjmuje zasady gry w kreta w wersji cyfrowej i specjalnie na Wielkanoc. Gra dostępna jest na portalu społecznościowym Snapchat.

5. Egg Decorator - filtr na Snapchat

W końcu ten filtr Snapchat pozwala na spersonalizowanie swojej pisanki. Możesz zmienić wzory, dodatki i kolor dzięki pickerom w filtrze.

Directed by @cyreneq