Top 5 filtry i efekty na Dzień Świętego Patryka 2023 r.

Dzień Świętego Patryka jest irlandzkim świętem bankowym i odbędzie się 17 marca 2023 roku. Sprawdź nasz wybór najlepszych filtrów i efektów Instagram i Snapchat na Dzień Świętego Patryka 2023. Wybraliśmy 5 filtrów, które każdy może cieszyć się i używać na Snapchacie i Instagramie.

1. Filtr Snapchat: St Patricks Party

Ten Filtr Snapchat to połączenie elementów 3D i animacji. Kiedy uruchamiasz filtr, pojawiają się trójwymiarowe rekwizyty, które symbolizują Dzień Świętego Patryka. Następnie, gdy tylko otworzysz usta, przed ekranem spadają monety.

Kontakt

Reżyseria @biancagarutti

2. Filtr na Instagramie: koniczynka św. Patryka

Ten Filtr na Instagramie stworzona z okazji Dnia Świętego Patryka zawiera animację twarzy, która sprawia, że wokół Twojej twarzy pojawiają się shamrocksy. Następnie, jeśli zmienisz kierunek kamery, shamrocks będzie widoczny w Twoim otoczeniu.

Reżyseria Deivis

3. Filtr na Snapchacie: dzień św. Patryka

Ten filtr Snapchata początkowo wygląda dość prosto. Jednak zawiera technologię rozpoznawania dłoni, która śledzi każdy ruch palca i dłoni. Więc w zależności od tego, ile palców wskażesz, możesz mieć różne elementy, które pojawią się na ekranie.

4. Filtr na Instagramie: święty Patryk

Angielska marka herbaty, Ahmad Tea, chciała uczcić Dzień Świętego Patryka zabawnym filtrem. Rzeczywiście, mała laleczka, która przybiera twarz użytkownika, robi znak ręką, gdy otwiera się usta.

Reżyseria: Charles Hamblen

5. Filtr na Snapchacie: dzień św. Paddysa

W tym filtrze Snapchat, Dzień Świętego Patryka jest reprezentowany przez duży kapelusz 3D. Ponadto, gdy otwierasz usta, wypadają z nich monety, a za Tobą pojawia się tęcza.