Ambasadorzy platformy kryptowalutowej Binance i NFT Sorare

NFT i platformy kryptowalutowe zdecydowały się na współpracę z osobami publicznymi, aby reprezentować swoją grupę. Cel? Demokratyzacja sieci 3 poprzez współpracę ze znanymi osobami, przez które młodzi internauci łatwo się odnajdą. Jest to w szczególności wybór dokonany przez platformę Binance oraz Sorare Zróbmy podsumowanie!

Uzyskanie widoczności i sławy

binance-news

Platformy kryptowalutowe i NFT to interfejsy, w których internauci mogą bezpiecznie wymieniać cyfrowe aktywa. Dzięki utworzeniu cyfrowego portfela walutowego użytkownicy mogą dowolnie handlować wybranymi przez siebie kryptowalutami i NFT. Te nowe i szybko rozwijające się technologie są obecnie postrzegane jako przyszłość technologii. Na przykład blockchain stał się kluczowym i głównym elementem wszystkich nowych cyfrowych systemów handlowych. Aby kontynuować swój rozwój, jednocześnie zyskując widoczność, platformy te odwołują się do znanych ambasadorów, takich jak Kylian Mbappé czy bardzo popularny TikTokeur Khaby Lame.

Kontakt

Binance, bezpieczny handel kryptowalutami

Binance to jedna z najbardziej znanych na świecie platform kryptowalutowych. Z ponad 600 kryptowalutami do kupowania, sprzedawania i przechowywania, jest to bezpieczna platforma odniesienia. Grupa jest szczególnie zainteresowana demokratyzacją swojej technologii i sieć 3 w ogóle. Aby to zrobić, Binance postanowił przejść przez świat wpływów, a w szczególności najbardziej śledzonego TikTokeura na świecie, Khaby Lame. Referencje grupy przedstawiają się następująco, „demystifying web 3”. oraz „kształcenie w kryptowalutach”Wspaniałe wyzwanie, które warto podjąć! Uruchomiona zostaje również ekskluzywna kolekcja NFT z TikTokeur, aby zaoferować kompletną zawartość i odkryć wszystkie istniejące technologie.

Sorare, NFT poświęcone piłce nożnej

Sorare est francuski start-up specjalizujący się w NFT, a dokładniej w piłce nożnej. Celem jest zbudowanie najlepszej drużyny poprzez kupowanie, sprzedawanie i handlowanie kartami NFT. W tym celu zakładane są aukcje, podczas których gracze mogą zdobywać nowe karty i budować drużynę swoich marzeń. Podczas meczów zawodnicy poznają się nawzajem, a następnie dokonują zmian, aby mieć jak najbardziej zgraną drużynę. Od strony technicznej karty graczy oparte są na technologii blockchain. Do każdej karty przypisane są punkty, a także poziomy rzadkości. Istnieją 4 poziomy i są one bezpośrednio związane z osiągnięciami graczy. 

Aby kontynuować swój rozwój i przyciągnąć nowych graczy, Sorare nawiązało współpracę z Kylianem Mbappé, cenionym przez wielu napastnikiem PSG. W nawiązaniu do jego stowarzyszenia i projektów edukacyjnych powstała specjalna karta zawodnika, dzięki której zyski zostaną przekazane na rzecz jego stowarzyszenia Inspirowane przez KM. Oprócz tego zaangażowania, gracz jest również ambasadorem gry, co jest dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi użytkowników, którzy są fanami gracza. 

Binance i Sorare, dwie znane i popularne platformy w świecie kryptowalut i NFT, rozwijają więc swoje pole działania, szczególnie w zakresie partnerstwa. Celem jest uzyskanie widoczności i notoryczności.