TikTok, ulubiona sieć społecznościowa pokolenia Z, to platforma do udostępniania wideo uruchomiona w 2016 roku. Opiera się na szybkości i kreatywności, TikTok stale się odnawia, tworząc i oferując swoim użytkownikom filtry rzeczywistości rozszerzonej. Filtry te, często generowane przez sztuczną inteligencję, są przedmiotem wielu dyskusji i stały się podstawowymi funkcjami, bez których użytkownicy nie mogą się już obejść.

Jakie są Filtry TikTok AI ?

I. Do czego służą filtry AI TikTok?

Przekształcając zdjęcia użytkowników i ich bliskich w animowane postacie lub fantastyczne stworzenia, filtry sztucznej inteligencji stały się popularne i bardzo poszukiwane na platformach. Filtry te są tworzone przy użyciu algorytmów, które mogą łatwo wykrywać i analizować twarze na zdjęciach. Informacje te są następnie wykorzystywane do projektowania filtrów rzeczywistości rozszerzonej na TikTok. Rozpoznawanie twarzy i przekształcanie ich w animowane postacie wymaga zastosowania technik uczenia maszynowego.

Kontakt

II. Uważaj na Deep Fake

Ponieważ wykorzystują one tysiące obrazów twarzy użytkowników, łatwo jest je ponownie wykorzystać do celów zupełnie innych niż te, które mogą osiągnąć filtry. Dlatego ważne jest, aby uważać na Deep Fakes, które są niczym innym jak złośliwymi technikami mającymi na celu zaszkodzenie i zdyskredytowanie danej osoby. Politycy są często pierwszymi ofiarami tych praktyk, ale podejmowane są działania prawne w celu zmniejszenia wpływu tej oszukańczej techniki.

Jak używać filtrów AI TikTok ?

Podobnie jak w przypadku wszystkich filtrów na TikTok, wszystko, co musisz zrobić, to :

filtres-tiktok

Krok 1: Przejdź do aplikacji i naciśnij przycisk Plus (+) w dolnej środkowej części ekranu. 

Krok 2: Kliknij „Efekty” w lewym dolnym rogu ekranu i wybierz żądane filtry.

Krok 3: Kliknięcie ikony „szkła powiększającego” w celu wyszukania słowa kluczowego spowoduje przejście bezpośrednio do szukanego filtra IA. PS: radzimy napisać „AI”, aby mieć jak najwięcej filtrów AI. 

Krok 4: Rozpocznij filmowanie i zakończ je, gdy efekt końcowy będzie zadowalający.

TikTok oferuje szeroką gamę filtrów, z ważnymi funkcjami i korzyściami dla firm i użytkowników. Przeczytaj nasz artykuł na temat Wszystko, co musisz wiedzieć o filtrach TikTok.

Filtry TikTok mogą być również tworzone w AI przez wyspecjalizowane agencje, takie jak nasza. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę główną i zobacz wszystkie nasze kreacje.

Najlepsze filtry AI w TikTok

Filtr mangi

Filtr Manga AI firmy TikTok przekształci użytkownika w bardziej niż realistyczną animowaną postać. Ponieważ manga jest obecnie bardzo popularna na platformach, filtr ten wejdzie do algorytmu trendów TikTok i będzie ponownie wykorzystywany przez dużą liczbę użytkowników.

Filtr portretowy

Dostępny w sieci społecznościowej TikTok filtr IA Portrait zmieni użytkownika w wyimaginowaną, ale bardzo realistyczną postać. Możesz pojawić się jako wojownik, biznesmen, a nawet w kostiumie kąpielowym na Malediwach!

Filtr awatarów AI

Podobnie jak poprzednie filtry AI, ten będzie wykorzystywał twarz użytkownika, aby umieścić ją na jego ulubionym awatarze. Całkowicie udane i satysfakcjonujące wciągające doświadczenie!