The Bold Glamour: filtr TikTok w trendzie.

Nowym filtrem modnym w dzisiejszych czasach jest Bold Glamour. Wygładzone kontury, dopracowany podbródek, trąbkowy nos, jednym słowem wszystko po to, by mieć idealny wygląd!

Strona Odważny Glamour Filtr TikTok tak, ale nie byle jaki filtr!

Interaktywny i generowany przez sztuczną inteligencję filtr Bold Glamour jest tematem rozmów w sieci społecznościowej TikTok od lutego 2023 roku i w ciągu kilku tygodni stał się wirusem.

Ogólnie rzecz biorąc, filtry rozszerzonej rzeczywistości obejmują różne elementy 3D, które są rozmieszczone wokół użytkownika. To właśnie dzięki temu oferują unikalne doświadczenie, całkowicie wciągające i prawie niewyczuwalne.

Kontakt

Różnica między filtrem TikTok Bold glamour i inne filtry upiększające.

Przyciągając i fascynując każdego dnia największą liczbę użytkowników, umożliwia wszystko, od dodawania makijażu do udoskonalania rysów twarzy. Aspekty filtra nie znikną, jeśli przyjdzie ochota na przejechanie dłonią po twarzy. 

Filtry upiększające będą po prostu pozycjonować się na twarzy, ale znikną, gdy tylko jakiś obiekt lub część twarzy zostanie ukryta. Zakres możliwości jest więc ograniczony, w przeciwieństwie do filtra Bold Glamour, który jest bardziej zaawansowany technologicznie.

Jak użyj filtra TikTok Bold Glamour ?

Możesz znaleźć pełną dokumentację i znaleźć swoje filtry TikTok, odwiedzając stronę Gdzie znaleźć TikTok Filters? Aby aktywować filtr Bold Glamour, wystarczy wykonać poniższe kroki:

tutoriel utiliser Bold Glamour étape 1

Krok 1: Przejdź do aplikacji i aktywuj przednią kamerę.

tutoriel utiliser Bold Glamour étape 2

Krok 2: Filtr Bold Glamour prawdopodobnie znajdzie się w trendach lub można go wyszukać wpisując Bold Glamour w pasku wyszukiwania.

tutoriel utiliser Bold Glamour étape 3

Krok 3: Uruchom film, a efekt Bold Glamour zostanie automatycznie umieszczony na Twojej twarzy.

 

tutoriel utiliser Bold Glamour étape 4

Krok 4: Pozostaje tylko napisać opis, dodać hashtagi i wspomnieć o znajomych.

 

Opublikuj TikTok i udostępnij go jak najwięcej! Filmik będzie następnie oglądany, komentowany, lubiany i udostępniany przez innych użytkowników.

Jakie są zalety filtru upiększającego na TikTok?

Nowe trendy, filtry kosmetyczne w wizualizacji 3D może poprawić wygląd osoby, zmieniając kolor skóry, usuwając przebarwienia, powiększając oczy, a nawet pompując usta.

Jeśli konsument chce wypróbować podkład bez jego zakupu, może po prostu nałożyć filtr i zobaczyć odcienie i krycie produktu.

Na przykład filtry 3D oferują potencjalnym klientom bardziej wciągające doświadczenie zakupowe, umożliwiając im oglądanie produktów w 3D w ich własnym otoczeniu, co może pomóc zwiększyć ich zaufanie do zakupu. Na przykład, jeśli konsument chce wypróbować podkład bez kupowania go, może po prostu zastosować filtr i zobaczyć odcienie i pokrycie produktu.

Dzięki licznym treściom zamieszczanym codziennie na portalach społecznościowych, marki zwiększą swoją widoczność. Dodatkowo filtry te można wykorzystać do reklamy sponsorowanej, targetowania lub retargetowania potencjalnych nabywców.