Top 5 filtrów na Instagram letni specjał

Jest lato, jest gorąco, coraz częściej można plażować, ale użytkownicy nadal używają filtrów na Instagram przez cały dzień. Aby nie przegapić swoich odbiorców, najlepiej jest, gdy marka jest na plaży i oferuje filtr specjalnie na ten sezon. 

Dlatego wybraliśmy 5 filtrów Instagram, które mogą podsunąć Ci kilka pomysłów, jeśli chcesz stworzyć własny filtr!

lacoste filtre ete

1- Lato we Francji - Lacoste

Lacoste chciała, aby jej społeczność podróżowała z tym filtrem dzięki segmentacji ze zdjęciem morza. 

Promienie słoneczne również mają za zadanie uczynić efekt bardziej realistycznym. Logo pojawia się jako chmura na niebie i porusza się wraz z kamerą. Użytkownik może ukryć logo lub sprawić, że będzie ono widoczne, co zwiększa szanse na wirusowe rozprzestrzenienie się filtra. 

Kontakt

filtres instagram ete

2- Wiosna-lato 2021 Georges Hobeika

Georges Hobeika jest libańskim projektantem mody, zarówno mody wysokiej, jak i odzieży gotowej. W tym filtrze można dostrzec dwa ważne elementy: kwiaty i wygładzenie cery. 

Kwiaty są trójwymiarowe i podążają za ruchem głowy. Na filmie tego nie widać, ale filtr oferuje dwa rodzaje kwiatów: różowe lub białe. Elementy 3D zapewniają realistyczny efekt i znacznie ostrzejsze śledzenie ruchów głowy. 

Ponadto efekt wygładzenia skóry ukrywa drobne niedoskonałości, zwiększając tym samym częstotliwość stosowania przez kobiety (które statystycznie są bardziej zainteresowane filtrami wygładzającymi skórę).

redbull filtres instagram ete

3- Edycja letnia Redbull Niemcy

Jest to zupełnie inny typ filtra niż dwa pierwsze efekty, ponieważ jest to zestaw AR. 

Redbull chciał w zabawny i żartobliwy sposób wypromować swój nowy, orzeźwiający napój arbuzowy. Celem gry jest złapanie jak największej liczby arbuzów poprzez przechylanie głowy, aby postać mogła się poruszać. 

Jest to oryginalny sposób na zaprezentowanie nowego produktu, ale może szybko rozprzestrzenić się w sieci, jeśli marka zorganizuje również konkurs.

vaseline filtres instagram ete

4- Wazelina letnia przez wazelinę ZA

Marka Vaseline zdecydowała się zaoferować realistyczny filtr z efektem wodnym. 

Produkt jest nieco zbyt obecny na filtrze, ale odbicie na wodzie jest bardzo dobrze wykonane. Zmiana kolorów podczas efektu sprawia, że jest on bardziej dynamiczny i żywy.

filtres instagram ete

5 - Letnie wibracje - Piotar Boa

Na zakończenie tej piątki chcielibyśmy przedstawić filtr, który śledzi całe ciało człowieka. 

Jest to cecha szczególna, która zmienia filtry często spotykane na Instagram, ponieważ mało kto z nich korzysta. Jednak specyfika tego filtra polega na tym, że jest on częściej stosowany w bębnach, np. do tworzenia tańca z efektami neonowymi.