Śledzenie stóp i śledzenie nadgarstków będzie dostępne w filtrach TikTok

Śledzenie stóp zintegrowane z filtrami TikTok

Definicja śledzenia stóp

Foot Tracking to funkcja, która pozwala kamerze rozpoznawać i śledzić stopę użytkownika za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. W skrócie. Filtry TikTok będzie w stanie śledzić stopę z kamery i nakładać na nią elementy. Technologia ta jest już od kilku lat wykorzystywana na Snapchacie i okazała się bardzo skuteczna.

Na razie śledzenie stóp nie jest jeszcze dostępne na TikTok i nie możemy jeszcze poznać jego wydajności i złożoności. Jednak śledzenie stóp jest już dostępne w chińskiej aplikacji TikTok: Douyin. Zatem funkcja ta jest już od jakiegoś czasu używana i rozwijana i możemy założyć, że śledzenie stóp będzie oferować zoptymalizowaną dokładność.

Możliwości śledzenia stóp na TikTok

Śledzenie stóp dostępne na Filtry TikTok umożliwi tworzenie unikalnych filtrów i da markom możliwość oferowania przymierzania butów na TikTok.

Rzeczywiście, śledzenie stóp na TikTok sprawi, że pojawią się nowe rodzaje filtrów, każdy bardziej oryginalny od drugiego, a co za tym idzie, szybko stworzą wyzwania i trendy.

Ponadto przymierzanie butów stało się bardzo ważną dźwignią dla marek na portalach społecznościowych, które je oferują. Dzięki niej użytkownicy mogą przymierzyć nowe pary trenerów bez konieczności udawania się do sklepu, a tym samym ułatwiają proces zakupu.

Kontakt

Śledzenie ruchu nadgarstka w filtrach TikTok

Definicja śledzenia nadgarstka

Wrist tracking to oczywiście rozpoznawanie i śledzenie nadgarstka. Jest to dokładnie ta sama technologia co foot tracking, ale tym razem dla nadgarstków. Jak wyjaśniono wcześniej, data premiery tej funkcji nie została jeszcze ujawniona, ale na pewno będzie ona dostępna w tym samym czasie, co śledzenie stóp.

Obecnie śledzenie nadgarstka jest dostępne tylko na Snapchat i kilka marek już z niego korzysta, aby zwiększyć swoje konwersje w aplikacji.

Możliwości śledzenia ruchów nadgarstka na TikTok

wrist tracking et foot tracking sur tiktok

Śledzenie nadgarstka ma służyć wyłącznie do przymierzania. Rzeczywiście, pozwoli markom zaoferować przymierzanie akcesoriów i zegarków bezpośrednio w aplikacji TikTok. Jak widać na zdjęciu, zegarek zostanie umieszczony na nadgarstku i będzie dostosowywał się do jego ruchu. Filtr ten jest dostępny na.Aplikacja Snapchat.