Instagram: Udostępnianie linków z filtrami AR jest już możliwe!

Poprzednio, w dniu Instagram nie można było przenieść linku filtra, aby udostępnić go poza platformą. To już wreszcie przeszłość! Teraz możliwe jest udostępnienie linku do efekt na Instagram bez trudności! Radość dla użytkowników tych filtrów, oferujących więcej możliwości i większą płynność.

Jak znaleźć link do filtra na Instagram?

Aby udostępnić efekt, wystarczy otworzyć filtr, kliknąć jego nazwę w dolnej części ekranu, tak jak w normalnym przypadku, aby go zapisać.

Klikając na “Więcej”, możesz “Udostępnić link do efektu” i przekazać go dalej w dowolny sposób.

lien-filtre-instagram

Kontakt

Jakie korzyści?

Ta nowa funkcja wzbogaci wymianę informacji dla specjalistów i pozwoli im przesyłać pomysły na inspiracje dla tych efektów bezpośrednio przez łącza, bez konieczności robienia zrzutu ekranu wideo.

Dla celów zawodowych bardzo istotne będzie wykorzystanie łącza do udostępniania efektu. Ponieważ pozwala na dowolne rozłożenie filtra. W ten sposób będzie można udostępnić link na swojej stronie internetowej lub w swoich aplikacjach, dokumentach, publikacjach, aby wygenerować przepływ i dostępność efektu. Elastyczność udostępniania łącza w sieci jest nieograniczona, tak samo będzie w przypadku filtrów.

Ten sposób pracy jest znacznie bardziej angażujący dla użytkowników sieci i prowadzi do zwiększenia liczby prób.