Zestaw słuchawkowy do rozszerzonej rzeczywistości Magic Leap 2 będzie dostępny 30 września 2022 roku

Nowy headset AR opracowany przez Magic Leap i dedykowany firmom będzie dostępny pod koniec września. Dowiedz się więcej o tym nowym zestawie słuchawkowym i jak firmy mogą z niego korzystać!

Magic Leap 2 - zestaw słuchawkowy dedykowany dla firm

magic-leap-2-casque

Magic Leap, firma specjalizująca się w rozszerzonej rzeczywistości, opracowała nowy headset – Magic Leap 2. Będzie on dostępny 30 września i sprzedawany w cenie 3 299 $ za wersję podstawową. Głównym celem Magic Leap jest zaspokojenie wydajności i ergonomicznych potrzeb firm i deweloperów. Jeśli chodzi o jego dostępność, to headset będzie dostępny na rynku amerykańskim i europejskim. Po Magic Leap one, firma powraca z nowym headsetem dedykowanym specjalnie dla profesjonalistów. Dzięki zaawansowanej i wysokiej jakości technologii, Magic Leap 2 jest idealny dla firm i deweloperów chcących odkryć i wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość “w bardziej zaawansowany sposób” – wyjaśnia koncern.

Kontakt

Różne dostępne funkcje

Aby Doświadczenie AR Aby uczynić go jeszcze bardziej wciągającym, wyjątkowym i odpowiadającym na potrzeby wszystkich, firmy i deweloperzy mogą wybierać spośród trzech różnych wersji zestawu słuchawkowego. Pierwszym z nich jest edycja podstawowa, która pozwala użytkownikom na wykorzystanie platformy rozszerzonej rzeczywistości na przykład do wdrożeń komercyjnych lub środowisk produkcyjnych. Z roczną gwarancją i w cenie 3,299 $, ta wersja jest pierwszym punktem cenowym dla Magic Leap 2. Druga edycja to Developer Pro. Idealny dla profesjonalistów korzystających z aplikacji AR, daje “dostęp do narzędzi programistycznych, przykładowych projektów, funkcji korporacyjnych oraz dostęp do comiesięcznych wydań dla rozwoju i testów” wyjaśnia grupa. Ta edycja, bardziej dedykowana deweloperom, będzie sprzedawana w cenie 4 099 $. Ostatnia wersja, o nazwie Enterprise, sprzedawana w cenie 4.999 $, będzie odpowiadać firmom poszukującym wielofunkcyjnego zestawu słuchawkowego, szczególnie do wdrożeń na dużą skalę. 

Rzeczywistość rozszerzona w świecie zawodowym

Rzeczywistość rozszerzona jest coraz częściej wykorzystywana w świecie zawodowym. Stanowi ona prawdziwą pomoc w życiu codziennym i może być wykorzystywana do wspierania zespołów na przykład przy tworzeniu i produkcji produktów. Dzięki nałożeniu na rzeczywistość wirtualnych elementów w 2D i/lub 3D, firmy mogą wizualizować procesy, produkty i generalnie wszystko, co chcą, aby zaoferować produkt spełniający oczekiwania klientów. Taką ambicję ma Magic Leap z premierą swojego zestawu słuchawkowego pod koniec miesiąca.

Magic Leap 2 jest pełen funkcji i innowacji, w tym. “gradacja dynamiczna”.. Opcja ta pozwala wtedy na regulację transmisji światła z 22 % do 0,3 %. Powiększa się także pole widzenia i poprawia częstotliwość odświeżania obrazu do 120 Hz. Wszystkie opcje oferowane przez grupę za pośrednictwem tego hełmu umożliwiają więc poprawę i udział w aktywnym rozwoju firm, jednocześnie dostosowując się do ich potrzeb.

Projekty okularów i zestawów słuchawkowych AR/VR mnożą się więc, by zaspokoić potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i profesjonalistów. Bez wątpienia nowych produktów będzie przybywać mało, ku uciesze użytkowników!