Nowa możliwość połączenia jest możliwa dzięki Meta Quest 2

Meta przyniósł nowe funkcje do połączenia z zestawem słuchawkowym wirtualnej rzeczywistości Meta Quest 2. Wystarczy zalogować się na swoje konto Meta, aby uzyskać dostęp do funkcji zestawu słuchawkowego, mówimy więcej!

Konto logowania Meta

Aby uzyskać dostęp do różnych funkcji oferowanych przez headset VR, konieczne było posiadanie konta na Facebooku. Było to wymagane, aby aktywować zestaw słuchawkowy i dokonać później zakupów. Zapowiedziane na konferencji Facebook Connect w październiku 2021 r. Meta konta nie są już powiązane z innymi sieciami społecznościowymi, możliwe jest po prostu utworzenie konta Meta, aby korzystać z zestawu słuchawkowego. W przypadku użytkowników, którzy wcześniej korzystali z konta na Facebooku, wszystkie ich dane, od zakupów po treści, są przenoszone na nowe konto Meta.

meta-news

Kontakt

Nawet jeśli to konto Meta nie jest porównywalne z kontem na Facebooku czy Instagramie, które są ewidentnie kontami służącymi do ewolucji na portalu społecznościowym, to konieczne jest stworzenie profilu, z którym związany jest spersonalizowany pod swoje gusta awatar. Pomiędzy użytkownikami można wtedy tworzyć powiązania dzięki systemowi follow porównywalnemu do tego, co oferuje interfejs Oculusa. Można zastosować system synchronizacji pomiędzy różnymi kontami na Mecie, Facebooku i Instagram, aby ułatwić znalezienie relacji w tych innych sieciach. Rachunek meta wygląda zatem następująco “scentralizowana przestrzeń, która umożliwia połączenie z urządzeniami VR oraz przeglądanie i zarządzanie zakupionymi aplikacjami”. wyjaśnia grupa.

Obecność w metaverse

Dzięki kontu Meta możliwe jest również stworzenie profilu Meta Horizon, który idealnie nadaje się do pracy nad różnymi usługami VR grupy. Konto to może służyć np. do poruszania się w obrębieHorizon Woldsna stronie metaverse grupy. Zestaw słuchawkowy Meta Quest 2 będzie Twoim najlepszym partnerem w tych różnych światach VR. Dzięki zestawowi słuchawkowemu użytkownicy znajdują się w unikalnym wirtualnym wszechświecie, w którym mogą być prowadzeni i przeżywać prawdziwe, wciągające doświadczenie. Coraz bardziej oczekiwana przez internautów Meta nie przestaje ewoluować i kontynuuje swój rozwój w AR i VR, aby sprostać nowym potrzebom i oczekiwaniom internautów. 

W przypadku jakichkolwiek innych informacji, prosimy o kontakt. skontaktuj się z naszymi ekspertami !