Meta Odkryj pierwszą reklamę emitowaną w metaverse

Grupa Meta opublikował swoją pierwszą reklamę w swoim metaverse, w której Mark Zuckerberg podkreśla ten nowy wirtualny świat, jego funkcje i wszystkie możliwe opcje. Rozszyfrujmy razem tę słynną reklamę!

Strona metaverse nowy świat

horizon-worlds-metavers

Strona metaverse to wirtualny świat, w którym użytkownicy mogą wędrować według własnego uznania, odkrywając wiele światów, grając w gry i poznając nowych ludzi. Celem jest zaoferowanie wirtualnego świata, w którym można wędrować, osiedlać się, budować, wymieniać i odkrywać wiele światów. Coraz więcej marek inwestuje w metaverse, aby zbudować wirtualny świat związany z ich działalnością, jednocześnie zanurzając użytkowników w całkowicie innowacyjnym wszechświecie. To właśnie robią na przykład Nike i Spotify, zanurzając użytkowników w unikalnym nowym doświadczeniu, które stawia markę w centrum zupełnie nowego wszechświata. NFT mogą być również sprzedawane jako część metaverse, na przykład do ubierania awatara.

Kontakt

Reklama prezentacyjna

Pierwsza reklama internetowa Meta ma na celu podkreślenie metaverse, sposobu jego działania i oczywiście jego wartości dodanej. Z tej okazji Meta zaprosiła piosenkarkę i aktorkę Keke Palmer oraz Vishala Shaha, nazywanego wiceprezesem Metaverse, których można spotkać w samochodzie na pogawędce. Keke Palmer pyta Vishala Shaha o metaverse i co można z tym zrobić. Od skoku na bungee z pleców babci, przez podróż na Marsa, aż po spotkanie z ulubionym zespołem – ta wymiana zdań pokazuje, że wszystko jest możliwe! Dzięki tej reklamie zespół udowadnia, że metaverse to prawdziwie wciągające doświadczenie, które zanurza użytkowników w nowym świecie. W całym klipie wyrażenie “Teraz, w przyszłości, nigdy pokazując, że metaverse jest rzeczywiście technologią przyszłości i nowych doświadczeń. Celem tej reklamy jest promowanie tego nowego wirtualnego świata i przyciągnięcie jeszcze większej liczby nowych użytkowników. Ta reklama jest pierwszym odcinkiem serii o nazwie “metaverse 101”. 

Celem Meta jest dalszy rozwój metaverse i pozyskiwanie nowych użytkowników Internetu, w szczególności poprzez reklamy wideo. Ta seria klipów jest już dostępna na YouTube, gdzie można dowiedzieć się więcej o metaverse!