Odkryj Jamespot, pierwszy Francuskie metaverse biznesowe

Metaverse rozwija się i staje się coraz bardziej obecne w różnych sektorach, a szczególnie w miejscu pracy. Po Carrefour i jego rozmowach kwalifikacyjnych w metaverse lub Meta proponująca spotkania z kolegami z pracy przy użyciu jedynie zestawu słuchawkowego VR, odkryj metaverse Jamespot !

A metawersja zawodowa

Jamespot to francuskie cyfrowe miejsce pracy oferujące firmom rozwiązania w zakresie współpracy i społeczności. Dzięki tym narzędziom firma pomaga i wspiera firmy w ich wyzwaniach związanych ze współpracą i komunikacją wewnętrzną. Firma oferuje kompletne rozwiązania, w tym korporacyjne sieci społecznościowe, intranety komunikacyjne, ułatwianie spotkań i edycje współpracy online.

Kontakt

metaverse-pro

Aby uzupełnić tę ofertę, grupa proponuje obecniJamespot Land, francuskie metaverse poświęcone światu pracy. Stworzony i zaprojektowany dla profesjonalistów, ten metaverse to możliwość przeżycia wyjątkowego cyfrowego doświadczenia między pracownikami. Jamespot Land pozwala na bycie połączonym i poinformowanym poprzez nową i oryginalną platformę. Mając na uwadze główny cel, jakim jest przywrócenie człowieka do centrum, Jamespot oferuje nowe innowacyjne rozwiązanie i rozwija swoje pole działania z wykorzystaniem nowych technologii web 3. 

Użyj Kraina Jamespot

To profesjonalne metaverse ma na celu przywrócenie ludzi i bliskości w centrum świata zawodowego. Skupiając się na elemencie ludzkim, bliskości i spontaniczności, firma chce wzmocnić wymianę między pracownikami, jednocześnie opracowując skuteczne narzędzia do codziennego życia. 

Metaverse jest najbardziej znane z aspektu zabawy, takiego jak gry wideo, unikalne doświadczenia immersyjne lub NFT umieszczane w sieci przez marki w metawersji. Aby dostosować ją do świata zawodowego, Jamespot proponuje prostą przestrzeń cyfrową, która nawiązuje do kodów gier wideo z lat 90-tych, podkreślając jednocześnie aspekt interaktywny. Aby sprawić, że pracownicy będą chcieli przychodzić do interfejsu i uczynić doświadczenie bardziej zabawnym, metawersja różni się od klasycznych platform zawodowych, które są już dobrze znane.

Co więc można znaleźć w Krainie Jakubów? To bardzo proste! Wioska to miejsce, do którego przybywają profesjonaliści po zalogowaniu się swoim awatarem. Następnie mogą się dowolnie przemieszczać i mają dostęp do prywatnych biur, przestrzeni coworkingowych, a nawet amfiteatrów do organizowania np. imprez. Dla większej ciszy i spokoju pracownicy mają również dostęp do kącika morskiego, gdzie mogą naładować baterie, skoncentrować się i zmienić otoczenie. Wymiana między awatarami jest wzmocniona przez połączenia wideokonferencyjne, które są uruchamiane, gdy dwaj pracownicy chcą porozmawiać, co sprawia, że wymiana w metawersji jest bardziej płynna. Dodatkowo, dzięki poruszaniu się w przestrzeni publicznej, specjaliści z różnych firm mogą się ze sobą spotkać, co jest sposobem na wzbogacenie się, poznanie nowych rzeczy i oczywiście poszerzenie swojej sieci kontaktów.

Dzięki tym różnym funkcjom Jamespot usprawnia wymianę i powiązania między pracownikami, czyli tworzy mobilny system zarządzania. Wraz z coraz większym rozwojem pracy hybrydowej, Jamespot Land jawi się jako wyjątkowe doświadczenie współpracy, które pomaga utrzymać więzi między pracownikami, ustanowić kulturę korporacyjną, jednocześnie angażując zespoły i upraszczając relacje zawodowe. Teraz, gdy Ziemia Jakubowa nie ma dla ciebie tajemnic, spróbować przygody !