Coca-Cola Sugar Byte: nowy pikselowy projekt grupy

Coca Cola wprowadziła w maju limitowaną edycję Coca-Cola Sugar Byte. Koncern oferuje internautom pikselowe doznania smakowe, niewątpliwie na swój sposób odświeżające. Czym więc jest ten nowy napój o nazwie Zero Sugar Byte? Jak działa? I jak uzyskać do niego dostęp? Oto szczegółowe informacje!

Oferowanie hybrydowego doświadczenia

Coraz więcej marek wprowadza się do metaverse i NFT. Dostosowują one swój produkt za pomocą technologii cyfrowej, dając internautom możliwość odkrycia uniwersum marki i przeżycia nowych, unikalnych doświadczeń cyfrowych. Tak jest zwłaszcza w przypadku Coca-Coli, która dołącza do tych nowych uniwersów. Amerykańska firma wypuściła na tę okazję napój o smaku pikseli – oryginalna i odważna propozycja, która przynosi efekty.

Doświadczenie jest więc przede wszystkim wirtualne. Seria mini-gier w rozszerzonej rzeczywistości dostępna jest na Fornite Creative Gra powstaje na prywatnej wyspie stworzonej na tę okazję i przemianowanej na Pixel Point, ale nie w związku z Epic Games. The Castle, The Escape, The Race i The Tower to cztery mini-gry opracowane przez grupę. Z tej okazji marka oferuje również limitowaną edycję słynnego napoju Zero Sugar Byte w sklepach w USA i na stronie internetowej. Puszki mogą być wypite i odebrane przez kupujących. Jest to kolejny dowód na to, że Coca-Cola chce oferować kompletne doświadczenie.

Kontakt

pixel-coca-cola

Niedawno ogłoszono nowy smak – Coca-Cola Starlight. Grupa kontynuuje rozwój swojej oferty, wypuszczając ten nowy napój o “jasnych” i “orzeźwiających” nutach. Coca-Cola oferuje hybrydowe doświadczenie. 

Kampania Coca-Cola Sugar Byte, która po raz pierwszy pojawiła się w Fortnite, skierowana jest do bardzo konkretnego targetu: graczy. Rzeczywiście, marka skupia osoby, które są już obeznane ze światem gier i dzięki temu są w stanie odkryć mini-gry na platformie.

Coca-Cola ewoluuje dzięki nowym technologiom

Coca-Cola jest liderem w swojej dziedzinie, ale jest też uważna na rynek i jego ewolucję. Coca-Cola rozpoczęła nową kampanię z myślą o innowacyjności i podążaniu za duchem czasu. Dzięki tej premierze Coca-Cola stopniowo zbliża się do metaverse. Rzeczywiście, wiele możliwości jest możliwych w tym nowym wszechświecie. Grupa przygotowuje więc kolejne inicjatywy z tym projektem.