Zanurz się w morskim świecie z Nausicaa i odkryj rzeczywistość "Grand Large".

Nausicaa, największe akwarium w Europie, oferuje wyjątkowe doświadczenie sztucznej inteligencji, „Otwarte morze, i oferuje odwiedzającym całkowicie wciągające doświadczenie zagrożonych wód pełnego morza!

Doświadczenie "Grand Large"

Inauguracja w czerwcu 2022 r, Nausicaa odnawia swoje doświadczenie, prezentując świat pełnego morza za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. Celem tego wyjątkowego, wciągającego doświadczenia jest zapewnienie odwiedzającym nowego spojrzenia na świat pełnego morza, a jednocześnie zaimponowanie im. Po zajęciu wygodnego miejsca wystarczy założyć zestaw słuchawkowy do rzeczywistości rozszerzonej i zeskanować kod QR, aby zobaczyć różne ryby w zatoce. Aby jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie, wystarczy dać się poprowadzić za pomocą sterowania gestami. 

Kontakt

Doświadczenie w najnowocześniejszych technologiach

expérience-marine-ar

Quiz wprowadza odwiedzających w doświadczenie. Następnie widzą różne gatunki pojawiające się jeden po drugim, z arkuszem objaśniającym dla każdego gatunku. Pozwalając się prowadzić, odwiedzający stopniowo odkrywają różne gatunki, widzą je i mogą podziwiać ten spektakl natury. Żółw, ryba słoneczna, delfin, miecznik… Doświadczeniu temu towarzyszą objaśnienia, które pomagają odwiedzającym zrozumieć, co widzą. „informowanie ludzi o połowach przemysłowych i rybach, które jemy”. 

Rzeczywistość rozszerzona w centrum uwagi

Rozszerzona rzeczywistość, która polega na nakładaniu elementów 2D i/lub 3D na rzeczywistość, naprawdę przenosi i zanurza użytkowników sieci w nowym świecie. Dzisiejsi użytkownicy sieci są coraz bardziej zainteresowani doświadczeniami fizycznymi. Łącząc to, co fizyczne i cyfrowe, użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami w nowym wymiarze. AR wydaje się być zatem idealnym sposobem na wprowadzanie innowacji i oferowanie oryginalnych doświadczeń. Wykorzystywane w Internecie, aplikacjach i sieci społecznościowe, Doświadczenia rozszerzonej rzeczywistości mnożą się ku uciesze użytkowników Internetu.