Została wydana damska wersja NFT Bored Ape Yacht Club - NFT Lady Ape Club.

NFT więcstały się coraz bardziej pożądanymi aktywami. Marki również się dostosowują i stopniowo oferują NFT z własnym wizerunkiem. Wśród popularnych NFT znajdziemy Bored Ape Yacht Club, awatary przedstawiające twarze małp. Teraz pojawiła się kobieca wersja tych małp, opowiadamy więcej!

Jacht Klub Znudzonych Małp

NFT to unikalne aktywa cyfrowe, którymi można handlować, sprzedawać i kupować. Te niefunkcjonalne tokeny są powiązane z blockchainem, zwykle Ethereum, który jest najpopularniejszy. Papiery wartościowe są następnie sprzedawane na rynkach takich jak OpenSea, Rarible, SuperRare czy Foundation. NFT może przybrać wiele form, od zwykłego obrazka, przez gifa, filmik, muzykę… Wszystko jest możliwe!

StronJacht Klub Znudzonych Małp smają NFT opracowane przezr Yuga Labs. Te wizerunki małp szybko stały się popularne wśród internautów. Te awatary są ubrane na różne sposoby z różnymi akcesoriami i wyrazami twarzy. Te unikalne tokeny są więc sprzedawane i wymieniane zgodnie z podażą i popytem. Najdroższy Bored Ape został sprzedany za 3,4 mln dolarów. Wartość NFT jest spekulacyjna i zależy od zmienności podaży i popytu. Tak wysokie ceny zostały osiągnięte dzięki światłu reflektorów umieszczonych na tych NFT przez influencerów i osoby publiczne, takie jak na przykład Snoop Dogg czy Eminem. To zatem globalna emulacja tych aktywów cyfrowych w momencie ich premiery sprawiła, że te słynne małpy stały się popularne i znane przez większość ludzi na strona internetowa.

NFT Lady Ape Club

W efekcie powstało 10 000 cyfrowych prac w kobiecej wersji Bored Ape. Na ten pomysł wpadł zespół artystyczny TNC Group, który opracował i umieścił w siecis Lady Apes sur Open Sea. Te NFT odniosły sukces, ponieważ znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych NFT w lipcu 2022 roku. Te zabawne, dziwaczne i ekscentryczne NFT spotkały się z wielkim sukcesem. Ubrane w skórzane kurtki, kapelusze, sukienki w panterkę i błyszczące kolczyki, Lady Apes wnoszą odrobinę świeżości i humoru, pozostając jednocześnie przystępnymi, idealnymi do uwodzenia internautów.

W związku z tym obiecującym początkiem, ciekawie będzie obserwować, jak NFT Lady Apes będzie się rozwijać i jakie nowe produkty zostaną wypuszczone na rynek!

Kontakt