Miasto Miami oferuje zbiór 5,000 NFT

projet-nft-miami

Burmistrz Miami jest bardzo zaangażowany w rozwój technologiczny miasta a w szczególności w odniesieniu do sieć 3. Po wprowadzeniu MiamiCoin, Francis X. Suarez opracował nowe ujęcie projektu wokół NFT, czyli słynnych aktywów cyfrowych. Odkryjmy razem tę kolekcję NFT!

Ze strony NFT związane z Miami

Ten ambitny projekt polega na stworzenius NFT wizerunek miasta, zapewniając jednocześnie, że że artyści są z Miami. Twórców jest 56, co nawiązuje do 56 mil kwadratowych miasta. Celem tych cyfrowych zasobów jest zaprezentowanie miasta, jednocześnie aktywnie przyczyniając się do jego rozwoju gospodarczego” – mówi firma.Ta kolekcja podniesie kapitał i zapewni doświadczenia dla naszych mieszkańców i gości odwiedzających to miasto. Ponadto będziemy mogli wykorzystać tę nową inicjatywę do wspierania lokalnych artystów i organizacji.”  jasno wyjaśnia komunikat prasowy wydany przez miasto. Projekt innowacyjny i oryginalny, ale pełen niespodzianek, który może sprostać swojej publiczności. 

Opierając się nadoświadczenie i nowość

Burmistrz Miami chce zaoferować wyjątkowe i oryginalne doświadczenie. Aby to osiągnąć, są renomowani partnerzy, tacy jak MasterCard, TIME i Salesforce. Są to kluczowe współprace, które pozwalają na właściwe wdrożenie tokenów niefunkcjonalnych przy jednoczesnym wprowadzeniu strategii wartościującej NFT. W związku z tym każdy z partnerów odgrywa istotną rolę w opracowywaniu i wdrażaniu tych zabezpieczeń dla Miami. 

Miami wydaje się być miastem technologicznym, web 3, a od sierpnia 2021 roku miasto posiada w swoim portfelu kryptowalutę o nazwie MiamiCoin (MIA), którą może handlować jak każdą inną kryptowalutą. Dzięki temu miasto może mieć dodatkowe dochody. W ciągu 2 miesięcy wygenerowano około 2 milionów dolarów, to wielki sukces! Nie możemy się doczekać, by odkryć kolejne projekty miasta. 

Kontakt