Binance i Dubaj uruchamiają projekt NFT

Binance i Dubai połączyły siły, aby stworzyć projekt wokół NFT w metaverse. Z jednej strony mamy jedną z największych platform kryptowalutowych, a z drugiej miasto, które jest zwolennikiem ewolucji i przyszłości. Co lepsze, aby zainaugurować wielki projekt o nazwie „Najpiękniejsze NFT w metaverse”.

Muzeum Przyszłości w Dubaju w centrum tego projektu

18 maja dubajskie Museum of the Future ogłosiło duży projekt z Binance NFT. Celem jest stworzenie szeregu NFT na platformie kryptowalutowej, z których pierwsza kolekcja nosi tytuł „The Most Beautiful NFTs in the Metaverse”.

Kontakt

dubaï nft binance partenariat

Obaj aktorzy są zachwyceni projektem i wypowiedzieli się dla prasy. Dyrektor ds. Binance NFT reklama „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z Muzeum Przyszłości w Dubaju, które jest naprawdę wyjątkową i innowacyjną koncepcją. Cieszymy się na współpracę z Muzeum w celu opracowania najnowocześniejszych produktów cyfrowych, które wzmocnią rozwój branży, aby promować przyjęcie blockchain w regionie„. 

Minister stanu ds. AI, gospodarki cyfrowej i aplikacji telepracy stwierdza „.Partnerstwo Museum of the Future z największym na świecie graczem w ekosystemie kryptowalut (…) stanowi istotny wkład w plany Dubaju. Jej celem jest stworzenie nowej międzynarodowej platformy cyfrowej. Ten ekosystem aktywów (…) będzie generował długoterminowy wzrost gospodarczy w ramach gospodarki cyfrowej„.

NFT i metawersja: technologie przyszłości

Binance NFT zapewni muzeum niezbędną infrastrukturę do rozwijania projektu i jego kolekcji niefunkcjonalnych tokenów. Muzeum Przyszłości od kilku lat znajduje się w Dubaju i ma sens, że byłoby zainteresowane NFT, ponieważ jest to technologia przyszłości. 

Dubaj to miasto, które promuje nowe technologie i futurystyczną infrastrukturę. Tym samym Web 3 i jego technologie są dla miasta szansą na pokazanie zdolności do rozwoju i dostosowania się do świata przyszłości. 

I tak dyrektor muzeum przyszłości stwierdza, że „Ten ekscytujący projekt jest pierwszym z wielu, w którym będziemy współpracować z najzdolniejszymi umysłami świata i dokonywać zmian (…), które będą kształtować przyszłość.

Pierwsza kolekcja projektu „The Most Beautiful NFTs in the Metaverse” zostanie uruchomiona w najbliższych tygodniach i będzie odzwierciedlać piękno i historię miasta. NFT będą dostępne na blockchainie na Binance NFT. 

To partnerstwo jest również szansą dla Binance na ekspansję na NFT w Dubaju. Oferując swoją platformę kryptowalutową dla muzeum przyszłości, gigant zamierza stać się głównym graczem w Dubaju, ale także na świecie, ponieważ to miasto ma silne wpływy.

Web3: kolejny internet w fazie rozwoju

Web3 to nowa wersja internetu, która zajmie miejsce naszego obecnego internetu. Składają się na nią NFT, metaverse, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna oraz sztuczna inteligencja.

Dlatego bardzo ważne jest, aby marki dostosowały i włączyły te technologie do swojej marki i strategii marketingowej. Rzeczywiście, muszą jechać na tej fali, aby zwiększyć swoją świadomość i dotrzeć do większej liczby osób. W rzeczywistości użytkownicy Web3 będą ludźmi, którzy wcześniej byli nieosiągalni i ludźmi, którzy byli w Web2. 

Wiele marek już ogarnęło Web 3 na różne sposoby. Niektórzy w metawersum bezpośrednio i innych w NFTs. Filter Maker oferuje usługi w zakresie opracowania strategii marki w Web 3. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się więcej!