Odnowienie dla NFT z Ternoa i Cross the Ages

Od momentu pojawienia się NFT, wzmożony rozwój metaverse i ekspansji Web 3, te cyfrowe aktywa zajęły swoje miejsce w świecie nowych technologii. W związku z tym, że są coraz częściej stosowane, stają się kluczowym elementem, który jest coraz bardziej pożądany. Gracze, tacy jak Ternoa i Cross the Ages, sieć blockchain i gra metaverse, są zainteresowani tymi różnymi technologiami, aby stworzyć nowe i kompletne doświadczenie immersyjne. 

Ternoa, témoin de l’évolution des NFT

Stał się filarem sieć 3ale także w świecie blockchain, czyli Ternoa przystosowała się do oferowania również NFT. Obecnie oferuje własną infrastrukturę open source, aby można ją było uznać za sieć warstwy 1, czyli niezależną sieć, która może sama zatwierdzać i finalizować transakcje bez odwoływania się do innych sieci. Tak jest na przykład w przypadku tak znanych sieci jak Bitcoin, który jest jedną z najpopularniejszych sieci na świecie. Dzięki rozwojowi tej sieci możliwa jest wymiana NFT.

ternoa

Kontakt

Cross the Ages, mieszanie science fiction i świata rzeczywistego

Cross the Ages to gra metawersyjna oparta na kartach NFT. Celem jest zaoferowanie immersyjnego doświadczenia mieszającego historię i powieści z kartami gry. Aby połączyć te dwa uniwersa, każda karta, znaleziona w formie NFT, reprezentuje postać, powiązanie i element obecny w powieściach. Mając do opowiedzenia bogate historie i przygody, 2 graczy rywalizuje przez co najmniej 5 minut. Celem jest wtedy stworzenie najskuteczniejszej strategii opartej na mocy i rzadkości kart: Common, Uncommon, Rare, Ultra rare, Mythics, Unique, Alternative, Alternative Combot. Gracze zbierają karty NFT w miarę upływu czasu, aby zostać najlepszym graczem. 

Gra naprawdę chce zaoferować internautom unikalne, wciągające doświadczenie łączące dystopijne uniwersum, świat w ciągłej ewolucji, połączenie z metawersum i oczywiście aspekt rynku z zakupem, sprzedażą i wymianą NFT za pomocą kart. Wszystkie te aspekty są widoczne poprzez futurystyczną i fantastyczną oprawę wizualną gry. Grupa chce się skupić na doświadczeniu użytkownika i zoptymalizować je. Cross the Ages jawi się jako nowy projekt pełen ambicji i przygód!

Pomysłowa współpraca między tymi dwoma grupami

Co więc grupa Ternoa ma wspólnego z grą Cross the Ages? Gra jest zbudowana w całości na blockchain Ternoa, “Zdecydowaliśmy się na budowę na Ternoa, ponieważ jest to technologia, której Cross the Ages potrzebuje, aby osiągnąć długoterminową wizję i stworzyć doświadczenie gry przyszłości”. powiedział Sami Chalgou, dyrektor generalny gry. Kluczowe punkty, takie jak dostęp do NFT tylko przez jego właściciela, decentralizacja danych przechowywanych przez długi czas czy ułatwienie tworzenia NFT, podkreślają osmozę między tymi dwoma technologiami i tymi dwoma grupami. 

Dzięki współpracy z Ternoa, Cross the Ages będzie mógł budować na różnych funkcjonalnościach blockchain, takich jak na przykład kapsuła czasu czy ewoluujące NFT. Ta współpraca to prawdziwa szansa dla tych dwóch grup na wspólny rozwój, nie możemy się doczekać przyszłych projektów!