Nowe rodzaje filtrów TikTok

Effect House to oprogramowanie tworzenie filtrów TikTok. To nowe oprogramowanie pozwala na stworzenie dowolnego rodzaju filtra i stale się rozwija, aby zapewnić najlepsze możliwe filtry TikTok. W lutym 2023 roku Effect House zaoferował. nową wersję oprogramowania poprzez zintegrowanie 4 nowych rodzajów dostępnych filtrów. 3 z nich pozwolą na modyfikację wyglądu twarzy, a ostatni pozwoli na lepszą jakość renderingu dla obiektów 3D. Oto lista i informacje o tych 4 nowych filtrach TikTok.

nouveaux filtres tiktok

Kontakt

Filtry TikTok do modyfikacji brwi

Dzięki temu Filtr TikTok dodatkowo projektanci mogą się bawić zastępując brwi użytkowników różnymi grafikami lub kształtami. 

Ten nowy filtr TikTok jest możliwy dzięki rozpoznawaniu brwi. Pozwala to następnie na ich wymazanie i zastąpienie “sekwencją tekstur”.

Ta funkcja, zwana Eyebrows Eraser Generative, pozwala dodać “Sekwencję animacji”, aby stworzyć losowy filtr ruletki na podstawie brwi.

Filtry TikTok do modyfikacji uśmiechu

Druga nowa funkcja pozwala na automatyczne dodanie uśmiechu do twarzy użytkownika. Oprogramowanie Effect House rozpoznaje usta użytkownika i automatycznie je zniekształca. Efekt Smile Generative może więc wywołać uśmiech u wszystkich użytkowników.

Nie można jednak sprawić, by usta zniknęły, co może zaoferować funkcja wymazująca brwi.

Filtry TikTok do modyfikacji ust

Ta nowa funkcja pozwala na zmianę kształtu ust, aby wyglądały one tak, jakby użytkownik się całował, znane również jako “pucker mouth”. “Pucker Generative Effect” pozwoli twórcy na automatyczną zmianę kształtu ust w filtrze.

Podobnie jak w przypadku efektu generatywnego Uśmiech, nie jest możliwe wymazanie tylko ust. Ponadto nie można użyć obu efektów generatywnych dla ust w tym samym czasie.

Filtry TikTok do modyfikacji ust

Effect House wprowadził także nową funkcję o nazwie “Look At”. Pozwala ona na orientację obiektów 3D w zależności od ruchu głowy lub innych obiektów 3D. Na przykład, jeśli na filtrze znajdują się mikrofony 3D, to mogą być one zorientowane zgodnie z pozycją głowy użytkownika.