Odkryj PatchWorld, aplikację, która zanurza Cię w muzycznym metawersum

Wydana dla Meta Quest 2 i dostępna w Oculus Store od lipca ubiegłego roku, odkryj z Patchworld nowy wirtualny świat przeniknięty muzyką, twoimi kreacjami, dzieleniem się i odkrywaniem. Daj się poprowadzić do odkrycia różnych światów, wejdź w interakcję z tym nowym środowiskiem muzycznego metawersum, aby odkryć dźwięk tworzony na bieżąco. Daj się poprowadzić wyobraźni i odkryj wirtualne koncerty, swoje dźwięki i wiele oferowanych funkcji!

patchworld

Kontakt

Muzyczne metawersum otwarte dla wszystkich

Założone przez Mélodie Mousset i Eduardo Fouilloux szwajcarsko-duńskie studio specjalizuje się w rzeczywistości mieszanej. Celem jest zaoferowanie unikalnych, wciągających doświadczeń, zwłaszcza poprzez obraz i dźwięk. Dzięki swojemu unikalnemu silnikowi dźwiękowemu VR, Patch, połączonemu z panelem instrumentów muzycznych, PatchXR oferuje oryginalne doświadczenie oparte na interaktywnym dźwięku. Grupa chce się teraz skupić na tworzeniu sztuki intersensorycznej poprzemetaverse. W ten sposób powstaje muzyczne metawersum – PatchWorld.

Wirtualny wszechświat sprzyjający tworzeniu

Głównym celem PatchWorld jest dostarczenie rozrywki i zabawy dla użytkowników Internetu. Ta wirtualna przestrzeń gry muzycznej pozwala każdemu wyrazić siebie podczas przeżywania wspólnych doświadczeń. Rzeczywiście, możliwe jest tworzenie i przeżywanie doświadczeń z innymi, wzbogacając doświadczenia łączące kreatywność, dzielenie się i odkrywanie. 

Oprócz tych wszystkich unikalnych funkcji, dzięki gadżetom 3D dostępne są również narzędzia do tworzenia instrumentów muzycznych. Reverb, envelope, detune… Te opcje dają twórcom dodatkowe możliwości maksymalnego dostosowania swojej muzyki. Wszystkie te opcje wzbogacają doświadczenie i mogą być wykorzystane na przykład podczas wirtualnych koncertów. 

PatchWorld jest więc wyjątkową i idealną aplikacją, dzięki której można puścić wodze fantazji i przenieść się w nowy muzyczny wszechświat. To muzyczne metawersum, dostępne dzięki zestawowi słuchawkowemu Meta Quest 2, oferuje nowe spojrzenie na ewolucję muzyki.