Apple stawia na rzeczywistość rozszerzoną

Tim Cook, dyrektor generalny firmy Apple, wykazał ostatnio duże zainteresowanie technologią AR i jej przyszłością.

Rozwój rzeczywistości rozszerzonej w celu usprawnienia naszej wymiany...

apple-realite-augmentee

Ta nowa technologia będzie z biegiem lat coraz częściej wykorzystywana. W rzeczywistości pozwala to na zwiększenie liczby konwersji, co zwiększa zasięg handlowy. Sprawia również, że wymiana jest bogatsza, ponieważ daje więcej możliwości.

Załóżmy, że w przyszłym tygodniu czeka Cię ważna rozmowa kwalifikacyjna z dużą ilością danych i dość złożonymi wyjaśnieniami. Wykorzystanie nowych narzędzi AR wzbogaci dialog i wyjaśni argumenty. Dzięki temu wymiana informacji będzie bardziej dynamiczna, a Ty będziesz miał większe szanse na konwersję.

Nie czekaj więc dłużej z włączeniem rzeczywistości rozszerzonej do swojej strony internetowej lub firmy. Złóż wniosek i skontaktuj się z nami!

Kontakt

Innowacje powtarzające się

apple lunette realite augmentee

Pojawia się wiele plotek o możliwej premierze nowych produktów firmy Apple. Po pierwsze, firma może opracować okulary i zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości. Według raportów branżowych te cyfrowe innowacje mają się pojawić do 2022 roku w przypadku okularów, a trzy lata później w przypadku zestawu słuchawkowego. 

Nie możemy jednak zapominać o projekcie, który od pewnego czasu jest uśpiony…Apple Car ! Rzeczywiście, autonomiczny pojazd elektryczny, który ma być opracowany przez grupę, pozostaje cichym projektem, wzbudzając ciekawość co do jego postępów. Ta skondensowana innowacja jest bardzo oczekiwana.

Tim Cook wie, jak ważna jest ta technologia!

W różnych wywiadach dyrektor generalny firmy Apple przedstawia swoją wizję rzeczywistości rozszerzonej. Dla Tima Cooka temat ten jest głównym celem, na którym należy się skupić. Za kilka lat technologie te staną się częścią najbardziej rozpowszechnionych i najbardziej cenionych środków działania w społeczeństwie. 

Ponadto dyrektor generalny bardzo ogólnikowo odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące rozwoju wspomnianych wyżej projektów.