Top 5 filtry i efekty na Ramadan 2023.

Uważany za jeden z pięciu filarów islamu, Ramadan rozpoczął się 22 marca 2023 roku. Przez około trzydzieści dni muzułmanie poszczą i stawiają się w roli najuboższych. Wzajemna pomoc, recytacje Koranu, modlitwy oraz zakaz kłamstwa i przemocy w tym okresie pozwalają im wznieść się duchowo. 

Jest to również wydarzenie, o którym dużo mówi się w mediach na portalach społecznościowych, gdzie Filtry AR i efekty są liczne, oto Top 5. 

1. Filtr na Snapchacie: Szczęśliwego Ramadanu

Ten filtr Snapchat przedstawia półksiężyc Ramadanu na czole osoby filmującej. Życzy również wszystkim muzułmanom szczęśliwego Ramadanu z frazą “Happy Ramadan”.

Kontakt

2. Filtr Snapchat: Ramadan Mubarak

Ten Filtr Snapchat Stworzony specjalnie na Ramadan zawiera złote lampiony osadzone w filmie. Słowa “Ramadan Mubarak” oznaczają życzenia dobrego Ramadanu i błogosławieństwa dla wszystkich muzułmanów.

3. Filtr na Instagramie: ramadan

Sieć sklepów z kosmetykami i artykułami gospodarstwa domowego Kąpiel i praca dla ciała Sarabia promuje na swoim profilu na Instagramie filtr rozszerzonej rzeczywistości Ramadan 2. Wystarczy stanąć przed kamerą i przybrać najlepszą pozę. Gdy telefon będzie filmował, zrobione zostaną cztery zdjęcia podkreślające produkty marki. 

4. Filtr na Instagramie: Ramadan Kareem by Dior

Francuski dom mody świętuje miesiąc postu, tworząc wyjątkowy filtr na Instagramie. Po uruchomieniu filtra w aparacie pojawia się lampion z napisem “Dior wish you a Ramadan Kareem”. 

5. Filtr TikTok: Filtr Ramadan

Sieć społecznościowa TikTok wprowadziła na swojej platformie filtr Ramadan. Po uruchomieniu wideo na ekranie pojawiają się elementy arabskiego pisma. Idźcie przetestować to w aplikacji TikTok !