Top 5 filtrów na Instagramie - lato 2022 r.

Lato w pełni, a pogoda dopisuje. To idealny czas na relaks i korzystanie z dobrej pogody. Aby uchwycić te chwile, możesz użyć filtrów, które są idealne na lato. Opalony, letni, figlarny, wyluzowany… Znajdź 5 najlepszych filtrów Instagrama na lato 2022. 

blue and bright filtre été

1. Wzmocnij swój zachód słońca

Uchwyć wyjątkowe panoramy dzięki filtrowi Blue & Bright Sky, który wydobywa błękit i światło z Twojego krajobrazu. 

Kontakt

jeu red bull filtre été

2. Red bull Summer Edition 2022 r.

Baw się tego lata z Red Bull ! Marka ma na Instagramie grę AR, która sprawi, że będziesz chciał iść na odświeżenie. 

Wyposaż się w boję i zjeżdżaj po zjeżdżalni. Celem jest zebranie jak największej ilości napojów i boi, jednocześnie unikając palm na swojej drodze! Twój wynik zostanie wyświetlony na końcu. Możesz następnie podzielić się swoim wynikiem i rzucić wyzwanie swoim znajomym, co jest innowacyjnym sposobem promowania napoju przez markę.

summer vibes filtre ete

3. Summer vibes by Nespresso

Marka kawy proponuje kolorowy filtr na Instagramie. Dzięki kwiatom i jasnym kolorom, Nespresso będzie Ci towarzyszyć nawet tego lata ze swoimi pysznymi kawami, którymi możesz się cieszyć.

Podziel się więc swoimi najlepszymi wspomnieniami i sztuką kawy z Nespresso!

superbloom filtre ete

4. Burberry Superbloom

Filtr Burberry’s Superbloom Instagram oferuje doświadczenie kraju. W otoczeniu jasnych i ciepłych kwiatów zobaczysz pojawiające się wokół Ciebie piękne kwiaty, będące synonimem dobrej pogody.

summer drops filtre ete

5. Summer Drops

Odkryj efekt glittery i uczucie złotej godziny z olejkiem Summer Fridays. Filtr ten jest idealny do upiększania cery i podkreślania letniej opalenizny.