Top 5 filtrów na Instagramie dla igrzysk olimpijskich 2024

Igrzyska olimpijskie 2024 zbliżają się wielkimi krokami i odbędą się we Francji. Jeśli chcesz użyć filtrów na Instagramie, aby podzielić się tym wydarzeniem ze swoimi przyjaciółmi i społecznością, oto wybór najlepszych filtrów na Instagramie dla igrzysk olimpijskich 2024.

1. Filtrowanie Instagramu dla drużyny Francji

W zeszłym roku drużyna Francji (na igrzyska olimpijskie) zaprezentowała swój nowy logo, które będzie emblematem za pomocą filtru na Instagramie. To nasza agencja Filter Maker była odpowiedzialna za jego produkcję i publikację na Instagramie.

2. Filtr na Instagramie: Igrzyska olimpijskie

Ten filtr na Instagramie został stworzony przez Olympics na Instagramie, aby promować Igrzyska Olimpijskie. To animowana ramka, która podkreśla kolory wydarzenia.

Kontakt

3. Filtr na Instagramie od Ralph Lauren

Ralph Lauren opublikował filtr na Instagramie, aby zachęcić sympatyków drużyny Stanów Zjednoczonych do dzielenia się wsparciem na Instagramie.

4. Filtr flagowy

“Country Flag” to filtr na Instagramie, który został pierwotnie stworzony dla piłki nożnej. Niemniej jednak możesz go użyć podczas Igrzysk Olimpijskich, wybierając kolory kraju, którego chcesz wspierać.

Filtr na Instagramie: Jestem gotowy

Ten filtr na Instagramie to gra AR dla igrzysk olimpijskich 2024, która pozwala wcielić się w rolę zawodnika. Aby grać, wystarczy skakać, gdy pojawiają się przeszkody, aby zwiększyć wynik.