Top 5 najlepszych filtrów na Instagramie, Snapchatie i TikToku dla Tour de France 2024

Tour de France to ikoniczne wydarzenie sportowe na całym świecie. Co roku miliony fanów spotyka się na miejscu lub ogląda na żywo, aby dopingować kolarzy. Dlatego istnieją filtry na Instagramie, Snapchatie i TikToku dla Tour de France, aby fani mogli dzielić się wydarzeniem w mediach społecznościowych.

tour de france filtru instagram skoda

1. Filtr na Instagramie: Bobez Tour

Skoda to jeden z głównych partnerów Tour de France, a marka zaproponowała użytkownikom użycie filtra na telewizorze, aby nad głową sportowców pojawiła się czapka. W wyniku konkursu uczestnicy mogli wygrać słynną mityczną czapkę Skody z Tour de France.

2. Filtr na TikToku: Tour de France

Ta gra na TikToku pozwala wcielić się w rolę uczestników Tour de France w immersyjnej grze. Dekoracja przypomina miasta, przez które przechodzą sportowcy, z górami i polami.

Kontakt

3. Filtr na Snapchacie: Team Maillot

Ten filtr na Snapchacie pozwala wybrać rodzaj koszulki w zależności od preferencji: żółtą koszulkę dla liderów, zieloną koszulkę dla najlepszych sprinterów i koszulkę w grochy dla najlepszych wspinaczy.

4. Filtr na Snapchacie: Czapka Tour de France

Dla fanów Tour de France jest to filtr, który pozwoli podzielić się pasją. Ten filtr na Snapchacie umożliwia noszenie czapki TDF w 3D.

5. Filtr na Snapchacie: Kask kolarzy

Ten filtr na Snapchacie pozwala Ci wcielić się w rolę kolarza dzięki kaskowi i okularom w 3D, które nakładają się na Twoją głowę.