5 najlepszych filtrów Snapchat na 4 lipca, Dzień Niepodległości w USA

Święto narodowe w Stanach Zjednoczonych, znane również jako Dzień Niepodległości, obchodzone jest w całym kraju 4 lipca. Wraz z popularnością filtry na Snapchacie Teraz możesz podzielić się tym świątecznym dniem na swoich portalach społecznościowych w oryginalny sposób. Sprawdź TOP 5 najlepszych filtrów Snapchata na amerykańskie święta bankowe 4 lipca.

1. Filtr Snapchat: 4TH OF JULY

Reżyseria Anastassiya Marchenko Ten filtr Snapchat zawiera kapelusz 3D w kolorach amerykańskiej flagi. Co więcej, tkaniny i elementy podążają za ruchem głowy, czyniąc ten filtr jeszcze bardziej realistycznym.

Kontakt

2. Filtr Snapchat: Miller Lite

Dostarczony przez markę piwa Miller Lite, ten filtr Snapchat przekształca użytkownika w oficjalną maskotkę obchodów 4 lipca.

3. Filtr Snapchat: Szczęśliwego 4 lipca

Dzięki integracji srebrnego kapelusza 3D, brokatu i kolczyka, ten filtr Snapchat jest idealny dla tych, którzy chcą uczcić święto narodowe USA w wielkim stylu. Filtr został stworzony przez Holliday Horton i umożliwia korzystanie z dynamicznego filtra do wysyłania znajomym.

4. Filtr Snapchat: Obiektyw 4 lipca

Ten filtr Snapchat, stworzony przez Treasure, składa się z kapelusza 3D w kolorach amerykańskiej flagi i papierowego wiatraka, który ożywa, gdy użytkownik na niego dmucha. Co więcej, wiatrak jest zintegrowany za pomocą śledzenia dłoni, aby rozpoznawać ruchy dłoni.

5. Filtr Snapchat: Lens Uber Eats | 4 lipca | USA

Uber Eats chciał również stworzyć filtr Snapchat na święta bankowe. Filtr ten umożliwia noszenie okularów, a za użytkownikiem pojawiają się fajerwerki przypominające 4 lipca.