Top 5 najlepszych filtrów społecznościowych na Cinco de Mayo

Cinco de Mayo to dzień poświęcony upamiętnieniu zwycięstwa meksykańskich sił rządowych nad siłami Drugiego Cesarstwa Francuskiego w bitwie pod Puebla 5 maja 1862 roku. W tym dniu w całym stanie odtwarzane są kolorowe dekoracje, tradycyjne meksykańskie potrawy i meksykańska muzyka ludowa. Specjalnie na ten dzień, filtry rozszerzonej rzeczywistości są publikowane na stronie internetowej sieci społecznościowe Zapoznaj się z naszą ofertą 5 najlepszych filtrów i wypróbuj je!

1. Filtr Cinco de Mayo na Instagramie

Urozmaicaj swoje zdjęcia i filmy za pomocą tego filtra Instagram w rzeczywistości rozszerzonej. Sombrero, wąsy, makijaż, a nawet chili – wszystkie zasoby są zebrane, aby promować to meksykańskie wydarzenie w sieciach społecznościowych.

Kontakt

2. Zabawa z filtrem Cinco de Mayo na Snapchacie

Po aktywacji filtra użytkownik musi przejść przez portal, który przeniesie go prosto na tradycyjne uroczystości 5 maja. Po wejściu do środka użytkownik może bawić się piñatą w rytm meksykańskiej muzyki ludowej granej przez jalapeños.

3. Cinco de Mayo by Oppo

Chińska marka smartfonów Oppo również chciała stworzyć filtr na Cinco de Mayo. Filtr ten pozwala nosić sombrero ze słynnymi meksykańskimi wąsami marki.

4. Maska na Cinco de Mayo

Tę maskę rzeczywistości rozszerzonej można łatwo dopasować do twarzy. Kilka dodatków, takich jak sombrero i usta szkieletu, przeniesie Cię bezpośrednio do świątecznego świata Cinco de Mayo.

5. Filtr Cinco de Mayo na Instagramie

Dzięki temu filtrowi na Instagramie możesz świętować Cinco de Mayo we właściwy sposób na ekranie. Sombrero, wąsy i gitara towarzyszą ci, gdy filtr jest aktywowany.