Top 5 najlepszych filtrów dla Dzień Matki

Tradycyjny i wartościowy dzień Dzień Matki jest okazją do pokazania, jak bardzo kochamy nasze ukochane matki. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, nie ma ograniczeń wiekowych, aby rozpieszczać matki prezentami, wierszami lub po prostu spędzać z nimi czas.

Festiwal ten jest również świetną okazją do wykorzystania filtry rzeczywistości rozszerzonej i wysyłać kreatywne wiadomości pełne miłości do naszych matek.

1. Dzień Matki by Coach

Coach, Luksusowa marka torebek prezentuje swoją markę poprzez filtr rozszerzonej rzeczywistości specjalnie dedykowany Dniu Matki. Filtr ten oferuje możliwość robienia unikalnych zdjęć i filmów oraz udostępniania ich w sieci społecznościowej Instagram.

Kontakt

2. Dzień Matki od Armani Beauty

Marka kosmetyczna Armani Beauty stworzyła filtr upiększający rzeczywistości rozszerzonej dostępny na portalu społecznościowym Instagram. Z pięknymi kwiatami w tle i nieskazitelną cerą, każda mama będzie zachwycona tym filmem.

filtre lancome fete des mères

3. La Vie est Belle avec Toi marki Lancôme

Francuska marka Lancôme wyrabia sobie markę na portalu społecznościowym Snapchat, oferując koło filtrujące w rzeczywistości rozszerzonej. Obiektyw zatytułowany “Z Tobą życie jest piękneCelem “Dnia Matki” jest pokazanie miłości użytkownika do matki poprzez udzielenie odpowiedzi na proste pytanie.

4. Filtr rzeczywistości rozszerzonej od Lens Lab na Dzień Matki

Zawsze w kwiatowym i kobiecym stylu, Lens Lab opracowała filtr rzeczywistości rozszerzonej na wyjątkowy Dzień Matki. Podobnie jak w przypadku zdjęcia Polaroid, pojawi się ono w kwiatowej scenerii w kształcie serca.

5. Szczęśliwego dnia matki od Mark & Spencer

Brytyjska sieć sklepów M&S udostępniła na Instagramie filtr rzeczywistości rozszerzonej. Daj się wciągnąć w grę z tym filtrem ruletki, który sprawi, że Twoja mama będzie szczęśliwa, gdy zobaczy, który komplement najlepiej ją opisuje.