Top 5 najlepszych filtrów rzeczywistości rozszerzonej dla Gay Pride

Gay Pride rozpoczął się w 1969 roku w Nowym Jorku i obecnie odbywa się co roku w czerwcu w wielu miastach na całym świecie. Jest powszechnie znany z promowania tolerancji, szacunku i integracji społeczności LGBTQ+ poprzez przemówienia polityczne opowiadające się za walką z dyskryminacją lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer. Możesz udostępnić ten dzień tolerancji w sieciach społecznościowych za pomocą następujących linkófiltry rzeczywistości rozszerzonej.

1. Filtr Snapchata: Gay Metter

Ce filtre en réalité augmentée Snapchat intègre le drapeau aux couleurs significatives de la communauté LGBTQ+ au-dessus de votre visage. Une fois la vidéo lancée, un pourcentage apparaît à l’intérieur du drapeau.

Kontakt

2. Filtr na Instagramie: Gay AF

Reżyseria Lu Levy Ten filtr rzeczywistości rozszerzonej na Instagramie zawiera słowa 3D i kalambury, z których każdy zawiera słowo Gay.

3. Filtr Snapchata : I Am Gay

Dostępny na Snapchacie filtr ruletki rzeczywistości rozszerzonej oferuje zabawny i oryginalny sposób korzystania z filtra. Gdy użytkownik otwiera usta, ruletka rozpoczyna się, a słowo “Tak” lub “Nie” pojawia się na czubku głowy.

4. Filtr Instagrama: Gaydar

Dzięki integracji koła z podziałką 3D, ten filtr rzeczywistości rozszerzonej na Instagramie wskazuje stawkę i płeć, która odpowiada użytkownikowi po uruchomieniu wideo.

5. Filtr Snapchata: Rainbow Face

Tęczowe kolory i cyrkonie są zintegrowane z tym filtrem animacji rzeczywistości rozszerzonej dostępnym na Snapchacie. Użytkownicy mogą bawić się testując brodę lub maskę na swojej twarzy.