Top 5 Filtry i efekty TikTok oferowane przez marki

Istnieje szereg wiele markowych efektów na TikTok. Dlatego też dokonaliśmy m.in. pierwsza piątka Filtry TikTok opublikowane przez marki, które warto przetestować!

1. Kenshi Yonezu

Kenshi Yonezu to japoński muzyk dobrze znany ze swoich utworów muzycznych wykorzystywanych w japońskich anime. Filtr ten został wydany w celu promocji nowego singla wydanego przez tego młodego artystę.

Ten filtr został wyprodukowany przez naszą agencję Wytwórca filtrów.

Kontakt

2. Nike - filtr TikTok

W ramach promocji kampanii dla młodych dziewczyn uprawiających sport, Nike uruchomiło filtr TikTok, który towarzyszy wyzwaniu. Celem jest zrobienie czegoś sportowego i podzielenie się tym na TikTok z hashtagiem #YoureIt

3. Max Factor - filtr TikTok

Ten filtr ruletki pozwala użytkownikowi wziąć udział w wyzwaniu uruchomionym przez bardzo dużą markę kosmetyczną. Rzeczywiście, ruletka zatrzymała się losowo na makijażu oczu, który miał być wykonany, a użytkownik musiał go wykonać.

Ten filtr został przeprowadzony przez @bu.sia

4. Kulosa - filtr TikTok

Kulosa to nigeryjski piosenkarz, który chciał wypuścić filtr TikTok, aby zapowiedzieć premierę swojego nowego albumu “Ku lo sa”. Efekt ten bardzo szybko przyjął się w trendach TikTok.

5. Shein - filtr TikTok

W celu promocji swojego partnerstwa z Fashion Show, Shein uruchomił na TikTok efekt, który miał na celu zapoczątkowanie trendu lub wyzwania z tym filtrem.