Spark AR Creator: certyfikacja dla twórców filtrów na Instagram

W celu rozwoju i poprawy jakości filtrów oraz zaspokojenia potrzeb marek, Spark AR uruchomił program kursów online z certyfikatem, dzięki któremu twórcy Spark AR będą bardziej widoczni.

Kursy online do tworzenia filtrów na Instagram i Facebook

Po pierwsze, należy zauważyć, że kursy online pozwolą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom zwiększyć swoje umiejętności. W przypadku Spark AR kursy te dają wszystkim możliwość tworzenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych filtrów, co ma na celu rozwój społeczności twórców filtrów.

Kontakt

Certyfikacja Spark AR Creator: sposób na uspokojenie marek

spark-ar-creators

Odznaka Spark AR creator jest przyznawana po wypełnieniu testu online zawierającego pytania teoretyczne i praktyczne dotyczące oprogramowania Spark AR Studio. Oferowana jest również próbna matura wraz z pytaniami praktycznymi, aby pomóc kandydatom i przygotować ich do zdania egzaminu za pierwszym razem. 

Jeśli wynik będzie pozytywny i przekroczy minimalną liczbę punktów, otrzymasz odznakę Facebook Certified Spark AR Creator. Certyfikat ten można dodać do sieci społecznościowych, CV i jest on weryfikowalny przez wszystkich w Internecie. 

Kursy online są bezpłatne, natomiast przystąpienie do egzaminu kosztuje 150$. Dlatego przed przystąpieniem do oceny kandydaci muszą się upewnić, że posiadają odpowiednie kompetencje, aby nie ponieść porażki. W rzeczywistości, jeśli nie zdasz pierwszego egzaminu, będziesz musiał zapłacić 150$ za ponowne przystąpienie do certyfikacji.

Ten certyfikat jest przeznaczony raczej dla osób, które posiadają poziom zaawansowany, aby wyróżnić się na rynku projektantów lub po prostu dodać umiejętność do swojego profilu zawodowego. 

Zapewniając dostęp do kursów i certyfikacji, grupa Meta chce zachęcić marki do kontaktu z twórcami filtrów. Marki są rzeczywiście bardzo ważne dla Instagrama i Facebooka. Dlatego ważne jest, aby umieć ich zatrzymać i przyciągnąć do swoich sieci społecznościowych oraz dać im coś, co pozwoli im tworzyć skuteczne i korzystne treści. 

W wyścigu o filtry rzeczywistości rozszerzonej Snapchat i Meta Group toczą wojnę o przyciągnięcie wielu marek do swoich serwisów społecznościowych i stale udoskonalają swoje oprogramowanie do tworzenia filtrów rzeczywistości rozszerzonej.