Ułatw sobie zarządzanie wiadomościami e-mail dzięki Ovy i jego automatycznym odpowiedziom.

Zapomnij o pisaniu e-maili, Ovy zajmie się tym za Ciebie. System sztucznej inteligencji generuje automatyczne odpowiedzi na wiadomości e-mail, tak jakbyś to Ty był ich autorem. Jak to możliwe? Wyjaśnimy to w tym artykule.

Jak zdobyć Ovy?

To takie proste! Ovy to rozszerzenie przeglądarki Google Chrome, więc wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować je i pozwolić, aby magia się wydarzyła. 

  • Krok 1: Otwórz przeglądarkę Chrome
  • Krok 2: dostęp do Chrome Web Store
  • Krok 3: Wyszukaj rozszerzenie za pomocą paska wyszukiwania
  • Krok 4: kliknij Dodaj do Chrome 

Alternatywnie można odwiedzić stronę Oficjalna strona internetowa Ovy i dodać rozszerzenie do Chrome, klikając przycisk Dodaj do Chrome. Nie możesz tego przegapić, jest na całej stronie. Gdy to zrobisz, wszystko, co pozostało do zrobienia, to otworzyć Gmaila i autoryzować rozszerzenie, aby uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej. Jeśli wyrazisz zgodę, logo narzędzia pojawi się w prawym górnym rogu ekranu, obok ikony ustawień Gmaila. 

Kontakt

Jak działa Ovy?

E-maile są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję. Aby napisać automatyczną odpowiedź, wystarczy otworzyć wiadomość e-mail, na którą chcesz odpowiedzieć, i kliknąć przycisk Odpowiedź. Następnie Generowanie odpowiedzi pojawi się na ekranie i poprosi o podanie kilku informacji związanych z automatycznym redagowaniem wiadomości e-mail, takich jak ton, którego należy użyć w rozmowie z odbiorcą (formalny, pełen szacunku, swobodny, przyjazny, zdecydowany lub . wesoły), język, w którym chcesz pisać i słowa kluczowe, których chcesz użyć. Po wypełnieniu wszystkich pól wystarczy kliknąć przycisk Generowanie wiadomości e-mail a tekst napisze się sam na twoich zdumionych oczach… całkiem satysfakcjonujące, prawda?

Różne taryfy Ovy'ego

Dostępne są różne wersje, w tym podstawowa wersja bezpłatna i dwie wersje płatne. Wersja dla firm jest również dostępna na żądanie od platforma.

Darmowa wersja

Ta wersja umożliwia jednorazowe wygenerowanie maksymalnie 50 automatycznych odpowiedzi. Jest łatwa w użyciu i pozostaje taka sama jak wersje płatne, ale liczba odpowiedzi może być niewystarczająca.

Podstawowa wersja płatna

Narzędzie generuje 200 odpowiedzi miesięcznie za miesięczną subskrypcję w wysokości 9,90 euro. Jeśli wykupisz roczną subskrypcję, zaoszczędzisz 20 €, ponieważ kosztuje ona 99 €.

Wersja płatna Professional

Ovy będzie w stanie wygenerować 500 e-maili miesięcznie, jeśli wybierzesz tę wersję. Cena wynosi 24,90 € miesięcznie i 249 € rocznie lub 2 miesiące za darmo!