Rzeczywistość rozszerzona i wideokonferencje: to możliwe

W obliczu kryzysu pandemicznego, który obecnie przeżywamy, telepraca stała się niezbędna dla każdego. Ten sposób pracy ma swoje wady i zalety, a jedną z cech, która może stanowić problem, jest jakość wideokonferencji. Rzeczywistość rozszerzona, jak można się domyślić, ma również swoje miejsce w konferencjach online, aby usprawnić te momenty. Funkcja ta jest dostępna w większości programów, takich jak Skype, Teams i Google Meet, po pobraniu łatwego w użyciu oprogramowania.

Filter Maker może być również używany do animowania wideokonferencji w rzeczywistości rozszerzonej! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Wzmocnij kulturę korporacyjną podczas wideokonferencji

© : Youtube :Kevin Stratvert

Po pierwsze, rzeczywistość rozszerzona pozwala na wzmocnienie kultury korporacyjnej. Zintegrowanie tej technologii podczas spotkań zespołu dodaje dynamizmu dzięki animacjom i angażuje zespół w bardziej wciągające spotkanie.

Kontakt

Dodawanie energii na konferencjach i spotkaniach z klientami

Włączenie rzeczywistości rozszerzonej do spotkań biznesowych lub konferencji sprawia, że spotkanie staje się o wiele bardziej żywe i efektywne. Pomaga ona ilustrować słowa obrazami, a także prezentować produkty w 3D. Ułatwia to wymianę i wizualizację ważnych tematów, co pozwala dzielić się pomysłami i zwiększa szanse na uzyskanie bardziej interesujących informacji zwrotnych.

Obok można zobaczyć filtry makijażu dostępne dla wideokonferencji z poziomu aplikacji L’Oréal. Ta nowa funkcja Grupy L’Oréal została wprowadzona w styczniu i jest podobna do treści marki. Grupa L’Oréal zrozumiała, że wraz ze wzrostem liczby telepracowników, firma jest w stanie odbijać się od dna i oferować wszystkim coś nowego i oryginalnego.