Samouczek pobierania Instagram Reels na telefon

Adam Mosseri ogłosił to na swoim profilu kanał nadawaniaa teraz już jest. Instagram niedawno uruchomił nową funkcję, która pozwala użytkownikom pobierać filmy Reels do aplikacji Instagram. Sprawdź nasz przewodnik po pobieraniu Instagram Reels na swój telefon!

Jak przesłać rolki na Instagram

Krok 1: Znajdź bębny, które chcesz pobrać

Na początek upewnij się, że twórca akceptuje pobieranie filmów z serwisu Reels. Ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich filmach, a twórcy mogą zdecydować, czy chcą akceptować pobieranie ich treści.

Krok 2: Pobierz wybrane bębny na swój telefon

image montrant comment télécharger un reels sur instagram

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ikonę udostępniania w prawym dolnym rogu interfejsu. Gdy to zrobisz, ikona pobierania pojawi się poniżej sugestii kontaktu na liście opcji udostępniania. Wystarczy ją kliknąć, aby pobrać Reels.

Jeśli nie widzisz tego przycisku, może to mieć kilka przyczyn. Pierwszym z nich jest to, że twórca nie autoryzował przesyłania swoich treści wideo. Drugim jest brak aktualizacji aplikacji Instagram. Trzecim jest to, że Instagram nie uruchomił jeszcze tej funkcji w kraju, w którym się znajdujesz.

Kontakt

Downloading Reels: strategiczne narzędzie dla Instagrama

Platforma Instagram uruchomiła tę funkcję, aby konkurować z TikTok. Chiński gigant od lat oferuje tę opcję przesyłania, umożliwiając rozpowszechnianie i udostępnianie filmów na innych platformach lub za pośrednictwem wiadomości. Są one następnie rozpoznawalne dzięki znakowi wodnemu, który pojawia się na filmie z logo TikTok i nazwą twórcy. W ten sposób żadna treść nie jest w rzeczywistości kradziona, a filmy są masowo udostępniane w celu zdobycia popularności. Na przykład wiele filmów TikTok można zobaczyć w TikTok Reels, ponieważ twórcy czasami publikują te same treści na dwóch różnych platformach.

Dlatego też Instagram również chciał rozpocząć ten proces, aby rozpowszechniać Reels na innych platformach bez szkody dla twórców lub utraty odbiorców. W rezultacie wszystkie przesłane Reels będą zawierały znak wodny (podobnie jak TikToK) składający się z logo Insta i nazwy twórcy. Tworząc tę nową funkcję, Instagram chce zachęcić twórców do tworzenia unikalnych treści na Instagramie, które mogą następnie publikować na innych platformach (takich jak TikTok).

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu Filtry na Instagramie i wspiera setki marek każdego roku. Wypełnij ten formularz, a jeden z naszych ekspertów wkrótce się z Tobą skontaktuje!